На Львівщині скерували на ремонт доріг ще 28,7 млн. гривень

11:25 18 липня 2016 р.

  • 0


Фото: varianty.lviv.ua

З обласного бюджету впродовж минулого тижня, відповідно до замовлень головних розпорядників коштів, перерахували 121 мільйон гривень.

Про це повідомили сьогодні, 18 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«З цієї суми більше 60 мільйонів гривень надійшло на освіту, медицину та ремонт доріг. Зокрема, на придбання інсулінів та дороговартісних медикаментів для хворих на цукровий діабет, легеневу гіпертензію, неврологічного профілю, дітей інвалідів та закупівлю інших медичних препаратівскерували 30 мільйон гривень.

Окрім захищених видатків, на три мільйони гривень профінансовано обласну програму розвитку освіти Львівщини – придбання спортивного обладнання та інвентаря (шашок, шахів, тенісних столів тощо) для загальноосвітніх навчальних закладів. На роботи, пов’язані з ремонтом доріг загального користування державного і місцевого значення, спрямовано28,7 мільйона гривень».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:20 2 червня 2020 р.

З 33-х країн світу українців повернуть спецрейсами. Перелік

Міністерство інфраструктури України анонсувало низку нових спеціальних рейсів в Україну з різних країн світу. До відновлення регулярних авіаційних пасажирських перевезень цими рейсами можуть скористатися українці, які зараз перебувають закордоном і хочуть повернутися додому.

Рубрика: Ситуації

00:03 2 червня 2020 р.

ЛКП «Лев» у Львові відновлює цілодобовий режим роботи

Перша комунальна ветеринарна клініка, що діє на базі Львівського комунального підприємства «Лев», повертається у цілодобовий режим роботи після введених карантинних обмежень, спричинених пандемією COVID-19.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

«Укрзалізниця» шукає інвестора для реформи Львівської клінічної лікарні

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу