На Львівщині шукають земельні ділянки для учасників війни на сході України

17:04 8 жовтня 2015 р.


Фото: procherk.info

Землевпорядна служба та органи місцевого самоврядування нашої області включили до переліку земель, які можуть бути надані бійцям АТО, 253 земельні масиви площею 1403,88 гектара.

«На Львівщині шукають земельні ділянки для учасників АТО. Питання забезпечення учасників антитерористичної операції земельними ділянками на території Львівської області обговорили під час наради заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак з керівництвом структурних та територіальних підрозділів головного управління Держгеокадастру у Львівській області», – повідомили сьогодні, 8 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

Ірина Гримак зазначила під час наради: «Ми повинні спільно докласти максимум зусиль для забезпечення захисників нашої держави та їх родин земельними ділянками. Для цього необхідно у взаємодії з органами місцевого самоврядування продовжити роботу з пошуку та резервування якісних масивів земель в області».

Окрім того, під час наради йшлося про важливість проведення земельних аукціонів з продажу права оренди сільськогосподарських земель, що сприяє надходженню щорічно коштів до місцевих бюджетів та дозволяє залучити землі для ведення сільськогосподарського діяльності. Ірина Гримак зауважила: «Кошти, які отримають громади, можна буде використовувати на розвиток інфраструктури та прилеглих територій. А це дасть поштовх для розвитку сіл зокрема та області загалом».

Нагадаємо, що землевпорядна служба та органи місцевого самоврядування Львівської області включили до переліку земель, які можуть бути надані учасникам АТО, 253 земельні масиви площею 1403,88 гектара. Земельні ділянки призначено для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення індивідуального садівництва та особистого селянського господарства».

dailylviv.com

До теми

21:51 26 лютого 2021 р.

Голова ЛОДА не радить мешканцям Львівщини їхати на Івано-Франківщину

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від сьогодні, 26 лютого, Івано-Франківська область перебуває у «червоній зоні».

Рубрика: Ситуації

10:35 26 лютого 2021 р.

Батьки порушують ПДР, ігноруючи безпеку своїх дітей

Майже половина дітей у Львові їздить у автівках без автокрісел. Такі результати дослідження отримали волонтери громадської організації “Impact”, що займається безпекою дорожнього руху в Україні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу