На Львівщині шукають земельні ділянки для учасників війни на сході України | Новини Львова

На Львівщині шукають земельні ділянки для учасників війни на сході України

17:04 8 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: procherk.info

Землевпорядна служба та органи місцевого самоврядування нашої області включили до переліку земель, які можуть бути надані бійцям АТО, 253 земельні масиви площею 1403,88 гектара.

«На Львівщині шукають земельні ділянки для учасників АТО. Питання забезпечення учасників антитерористичної операції земельними ділянками на території Львівської області обговорили під час наради заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак з керівництвом структурних та територіальних підрозділів головного управління Держгеокадастру у Львівській області», – повідомили сьогодні, 8 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

Ірина Гримак зазначила під час наради: «Ми повинні спільно докласти максимум зусиль для забезпечення захисників нашої держави та їх родин земельними ділянками. Для цього необхідно у взаємодії з органами місцевого самоврядування продовжити роботу з пошуку та резервування якісних масивів земель в області».

Окрім того, під час наради йшлося про важливість проведення земельних аукціонів з продажу права оренди сільськогосподарських земель, що сприяє надходженню щорічно коштів до місцевих бюджетів та дозволяє залучити землі для ведення сільськогосподарського діяльності. Ірина Гримак зауважила: «Кошти, які отримають громади, можна буде використовувати на розвиток інфраструктури та прилеглих територій. А це дасть поштовх для розвитку сіл зокрема та області загалом».

Нагадаємо, що землевпорядна служба та органи місцевого самоврядування Львівської області включили до переліку земель, які можуть бути надані учасникам АТО, 253 земельні масиви площею 1403,88 гектара. Земельні ділянки призначено для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення індивідуального садівництва та особистого селянського господарства».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

У Яворівському районі в ДТП постраждав мотоцикліст

На Львівщині гастролерка обікрала будинок

Грози зі шквальним вітром і градом у Львівській області

У Львівській області за добу виявлено 119 інфікованих коронавірусом

З 1 вересня лікарям збільшать зарплату на 3,5 тисячі гривень

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу