На Львівщині розпочався відбір кандидатів у «Нові обличчя кордону»

17:32 24 квітня 2018 р.


Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

У Львівському аеропорту з’являться 103 прикордонники-новобранці.

У Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України повідомили сьогодні, 24 квітня: «В рамках проекту «Нове обличчя кордону» на базі Львівського прикордонного загону розпочався відбір кандидатів, які проходитимуть службу у відділі прикордонної служби «Львів-аеропорт» та «Рава-Руська». Вже понад 500 бажаючих служити у зазначених підрозділах подали заявки, з них 304 особи – цивільна молодь.

«У рамках першого етапу конкурсу, за перший день тестування, яке ще триматиме до кінця наступного тижня, було відібрано 53 кандидата. Всім зареєстрованим учасникам проекту направляються спеціальні «SMS»-запрошення та час прибуття до управління Львівського прикордонного загону. Формуються групи з 20 учасників», – розповіли також у регіональному управлінні ДПСУ.

«Результати тестувань обробляються автоматизованою електронною системою без втручання посадових осіб прикордонного відомства, а в рамках відбору формується їх рейтинговий список. Всього за цим відбором планується залучити на службу у відділ «Рава-Руська» 83 військовослужбовця, а у «Львів-аеропорт» – 103 особи», – поінформували також у регіональному управлінні ДПСУ.

«Відбір проводиться як серед військовослужбовців прикордонного відомства, так і цивільних громадян України. Для прозорості за відбором слідкують представники Міжнародної організації з міграції, а прозорість заходів контролюють представники внутрішньої безпеки Держприкордонслужби», – повідомили також у Західному регіональному управлінні ДПСУ.

dailylviv.com

До теми

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

12:34 22 жовтня 2021 р.

Забрав паспорт - зверніться в поліцію: У Львові назвали установи за кордоном, де заробітчанам шукати порятунку (відео)

Якщо українець або українка потрапили в трудове рабство за кордоном, то є низка структур, де їм допоможуть. Можна звернутися у фундацію “Ла Страда”, поліцію, правоохоронні органи, консульства і посольства України, релігійні та діаспорні організації.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу