На Львівщині розпочався черговий етап підготовки підрозділів ЗСУ

20:45 14 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: mil.gov.ua

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ розпочався черговий етап підготовки підрозділів Українського війська за програмою «Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи – Україна» («JMTG-U»), до якої входять військові інструктори ЗС США, Канади, Великої Британії, Данії, Литви, Швеції, Норвегії та Польщі.

Про це повідомили в суботу, 14 липня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Своє тренування під керівництвом іноземних інструкторів розпочала батальйонна тактична група 54-ї окремої механізованої бригади. Створена у 2014 році бригада вже показала високий бойовий вишкіл, захищаючи Дебальцевський плацдарм та зупинивши ворожу навалу на Світлодарській дузі.

«Особовий склад 54-ї окремої механізованої бригади неодноразово брав участь у бойових зіткненнях. За виявлену мужність двоє військовослужбовців бригади отримали звання Героїв України, а понад 70 відсотків особового складу заохочені державними та відомичми нагородами», – поінформували також у Міноборони.

Заступник командира бригади, підполковник Павло Федосенко, наголосив: «Наша бригада була сформована з військовослужбовців, які пройшли спеціальну підготовку в навчальних підрозділах. Крім того, більшість бійців вже мала довід участі в бойових діях. бойових зіткнень, однак вчитись ніколи не пізно. Тому ми очікуємо від цих тренувань нового досвіду в роботі сержантського складу, маємо на меті навчитись нового в управлінні підрозділами та перейматимемо досвід в іноземних колег»

«Під керівництвом іноземних інструкторів на українських військовослужбовців чекає насичена та цікава програма кількамісячних тренувань, по завершенню яких, кожен з бійців зможе керувати вогнем артилерії, наводити авіацію, проводити маскувальні та розвідувальні дії тощо. Перед початком навчання командування батальйонної тактичної групи провело зустріч з керівництвом тренувань, під час якої сторони обговорили деталі занять та процес навчання. Ін.оземні колеги взяли до уваги побажання українських військових та значно змінили курс тренувань в порівняні з попереднім етапом», – розповіли також у Міноборони

Командир батальйону ЗС США, підполковник Уїльям Мьорф, підкреслив: «Ці тренування не спрямовані на імітацію дій ООС. Навчання відтворюють традиційні бойові дії з противником, з яким ви можете зіткнутись незабаром. Підготовка відбувається з початкової ланки – індивідуальної. Далі будуть тренуватись відділення, взводи, роти і так далі. Таким чином досягається висока ефективність бойової готовності кожного підрозділу. Вся підготовка українських військовослужбовців проходить відповідно до стандартів НАТО»

«Для проведення навчань керівництво Міжнародного центру миротворчості та безпеки створило всі необхідні умови від побутового розміщення військовослужбовців до організації навчальних місць», – повідомили також у прес-службі міністерства оборони України.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини