На Львівщині розпочалися збори резервістів ЗСУ | Новини Львова

На Львівщині розпочалися збори резервістів ЗСУ

17:50 4 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: asv.gov.ua

У 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочалися збори військовослужбовців оперативного резерву першої черги.

Військовслужбовці, які проходили військову службу та виконували бойові завдання в складі сил Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил, почали прибувати до Навчального центру від самого ранку. Одразу після прибуття до Навчального центру воїни отримують польову форму одягу.

Військовслужбовці оперативного резерву першої черги проходитимуть у 184-му Навчальному центрі збори, тривалість яких не перевищуватиме 20 днів. Про це повідомили у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:30 12 липня 2020 р.

Covid-19: Угорщина обмежила в'їзд українцям

Через спалахи коронавірусу в сусідніх країнах угорська влада запроваджує жорсткіші обмеження на кордонах з 15 липня. Громадянам України, яка потрапила до "червоного списку", у в'їзді до Угорщини буде відмовлено.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу