На Львівщині розпочали планувати «Rapid Trident»

18:00 24 січня 2020 р.


Фото: dpsu.gov.ua

На Львівщині відбулася початкова конференція з планування українсько-американського командно-штабного навчання «Rapid Trident-2020».

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулася підготовча конференція з проведення міжнародних навчань «Rapid Trident-2020». Впродовж п’яти днів представники країн-учасниць обговорювали та планували базові засади та положення майбутнього навчання, що розпочнеться наприкінці червня і триватиме 20 днів.

Цьогорічні «Rapid Trident-2020» мають стати наймасштабнішими за останні роки, адже планується, що до участі у військових маневрах залучатимуться загалом близько п’яти тисяч військовослужбовців з держав-членів НАТО та країн-партнерів. Серед інших, участь у навчанні традиційно братимуть й офіцери та курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Про це повідомили в п’ятницю, 24 січня, у міністерстві оборони України. Як інформував «Щоденний Львів», представники Державної прикордонної служби України теж взяли участь у початковій планувальній конференції «Rapid Trident-2020» («Стрімкий тризуб-2020»).

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу