На Львівщині розпочали масштабні обстеження перевізників, – ЛОДА

18:00 12 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації повідомили в понеділок: «Ми обрали найпроблемніші напрямки та здійснили перші виїзди на місця так званих «відстоїв» приміських автобусних маршрутів поблизу Привокзального ринку та на Яворівському керунку».

«На Львівщині з ініціативи обласної державної адміністрації розпочались масштабні обстеження перевізників на автобусних маршрутах загального користування. Зокрема, нещодавно розширена комісія, у складі представників Львівської ОДА, міської ради, Укртрансінспекції, патрульної поліції Львова та громадськості, завершила першу перевірку приміських маршруток поблизу Привокзального ринку та перехрестя вулиць Шевченка і Городоцької», – повідомили сьогодні, 12 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

Виконувач обов'язків директора департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА Сергій Береза розповів: «Причиною таких рейдів стали неодноразові звернення та скарги пасажирів на порушення водіями автобусів схем маршрутів та розкладів руху. Відтак ми обрали найпроблемніші напрямки та здійснили перші виїзди на місця так званих «відстоїв» приміських автобусних маршрутів поблизу Привокзального ринку та на Яворівському керунку».

Комісія зафіксувала численні порушення схем та розкладів руху на ряді автобусних маршрутів, серед яких, зокрема № 112 «Львів АС-4 – Вороців», №210 «Львів АС-4 – Зелів», №173 «Львів АС-4 – Повітно», №189 «Львів АС-8 – Завидовичі – Зашковичі», №129 «Львів АС (вулиця Городоцька, приміщення залізничного вокзалу) – Угри», №174 «Львів АС-8 – Лісновичі», №690 «Львів АС (на вулиці Городоцькій, приміщення залізничного вокзалу) – Нижанковичі АС», №644 «Львів АС-8 – Мостиська АС – Чишки», №775 «Львів АС-8 – Трускавець АС», №187 «Львів () – Ставчани – Дібрівки», №597 «Львів АС-8 – Шегині», №722 «Львів (приміщення залізничного вокзалу) – Комарно – Дрогобич АС», № 148 «Львів АС-3 – Оброшино з окремими рейсами до Пустомит», №691 «Львів АС-8 – Росохи», № 194 «Львів АС-8 – Родатичі», №863 «Львів АС-8 – Новояворівськ АС ч/з Городок, Молошковичі», №191 «Львів (приміщення залізничного вокзалу) – Малий Любінь – Косівець», №527 «Львів АС-8 – Вишня».

За результатами перевірок працівники Управління Укртрансінспекції в області склали 14 актів за виявленими порушеннями. Також інспектори патрульної поліції оформили один акт через технічну несправність одного із автобусів. Сергій Береза зазначив також:

«Подібні рейди здійснюватимуться регулярно. Основний акцент ми робитимемо на місця для кінцевих зупинок автобусних маршрутів, що перевозять пасажирів в області, а також враховуватимемо скарги пасажирів. Окрім моніторингу нових напрямків, ми також повторно відпрацьовуватимемо вже перевірені. І у разі виявлення систематичних порушень в односторонньому порядку розриватимемо договори із перевізниками».

Зазначимо, що наступну перевірку комісія здійснить вже на початку листопада».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів