На Львівщині реалізують за кошти ЄС вісім проектів

13:15 13 лютого 2018 р.

Пам'ятник 900-літтю Звенигорода, який зачекався коштів на розвиток історичного ландшафтного парку «Давній Звенигород»

Пам'ятник 900-літтю Звенигорода, який зачекався коштів на розвиток історичного ландшафтного парку «Давній Звенигород»
Фото: wikipedia.org

В облдержадміністрації запевнили: «На Львівщині упродовж 2018-19-х років за кошти секторальної бюджетної підтримки ЄС реалізують вісім проектів».

Про це повідомив сьогодні, 13 лютого, під час брифінгу директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів, який також розповів: «Таким є результат першого конкурсного відбору проектів регіонального розвитку. Це перспективні та цікаві проекти».
Чиновник також конкретизував: «Зокрема, один з проектів є продовженням реалізації програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області і передбачає відшкодування відсотків за кредитами, які надаються суб’єктам малого бізнесу. Інший проект – це підтримка вищої і професійно-технічної освіти і забезпечення економіки області робітничими кадрами».

Роман Филипів додав: «Також реалізують проекти спрямовані на розвиток гірських територій, Карпатської мережі, енергоефективності, історичного ландшафтного парку «Давній Звенигород», розвиток прикордонної інфраструктури в контексті просторового розвитку. Вагомим є проект, який стосується і аналітично-інформаційних підходів до енергозабезпечення та енергоефективності. Цей проект містить і відповідно дослідження і створення аналітичної платформи, яка би досліджувала процеси і спрямовувала б зусилля Львівської ОДА на досягнення маскимального ефекту в контексті енергозбереження».

«Загалом за підсумками першого конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, на реалізацію вісім проектів Львівщина отримає 109 мільйонів гривень. Ще дев’ять мільйонів гривень - це співфінансування з місцевих бюджетів. Детальніше з переліком проектів переможців можна ознайомитись за посиланням», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:56 22 вересня 2020 р.

У Львові створили онлайн карту розміщення контейнерів для органіки

ЛКП «Зелене місто» створило карту розміщення контейнерів для органіки. Тепер усі охочі можуть побачити онлайн, де розміщені найближчі контейнери для окремого збору харчових відходів біля їх будинку.

Рубрика: Ситуації

16:57 22 вересня 2020 р.

Президент України присвоїв почесне звання чотирьом мешканцям Львівщини

Сьогодні, 22 вересня, відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського голова Львівської ОДА Максим Козицький вручив державні нагороди представникам Львівщини.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу