На Львівщині реалізують за кошти ЄС вісім проектів

13:15 13 лютого 2018 р.

Пам'ятник 900-літтю Звенигорода, який зачекався коштів на розвиток історичного ландшафтного парку «Давній Звенигород»

Пам'ятник 900-літтю Звенигорода, який зачекався коштів на розвиток історичного ландшафтного парку «Давній Звенигород»
Фото: wikipedia.org

В облдержадміністрації запевнили: «На Львівщині упродовж 2018-19-х років за кошти секторальної бюджетної підтримки ЄС реалізують вісім проектів».

Про це повідомив сьогодні, 13 лютого, під час брифінгу директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів, який також розповів: «Таким є результат першого конкурсного відбору проектів регіонального розвитку. Це перспективні та цікаві проекти».
Чиновник також конкретизував: «Зокрема, один з проектів є продовженням реалізації програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області і передбачає відшкодування відсотків за кредитами, які надаються суб’єктам малого бізнесу. Інший проект – це підтримка вищої і професійно-технічної освіти і забезпечення економіки області робітничими кадрами».

Роман Филипів додав: «Також реалізують проекти спрямовані на розвиток гірських територій, Карпатської мережі, енергоефективності, історичного ландшафтного парку «Давній Звенигород», розвиток прикордонної інфраструктури в контексті просторового розвитку. Вагомим є проект, який стосується і аналітично-інформаційних підходів до енергозабезпечення та енергоефективності. Цей проект містить і відповідно дослідження і створення аналітичної платформи, яка би досліджувала процеси і спрямовувала б зусилля Львівської ОДА на досягнення маскимального ефекту в контексті енергозбереження».

«Загалом за підсумками першого конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, на реалізацію вісім проектів Львівщина отримає 109 мільйонів гривень. Ще дев’ять мільйонів гривень - це співфінансування з місцевих бюджетів. Детальніше з переліком проектів переможців можна ознайомитись за посиланням», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу