На Львівщині реалізували 572 проекти місцевого розвитку

10:00 19 жовтня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

В облраді запевнили, що на Львівщині вже завершили роботи на 572 об’єктах місцевого розвитку .

Про це повідомили в прес-службі Львівської облради, де також розповіли: «У Львівській обласній раді розглянули під час засідання конкурсної ради з питань проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку пропозиції та внесення змін до «Програми проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2019-2020 роки».

Начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та ЗЕЗ Іван Собко зазначив: «На попередньому засідання конкурсної ради прийняла рішення про напрацювання змін до програми та надання необхідних пропозицій в секретаріат конкурсної ради до 10 жовтня. Відтак профільний відділ отримав близько 20 різноманітних думок щодо покращення умов проведення конкурсу. Всі вони були опрацьовані, узагальнені та подані на розгляд членів конкурсної ради».

Заступника голови облради Володимир Гірняк запевнив: «Відбулася гостра, однак фахова та конструктивна дискусія. Зупинюся на найважливішому: удосконалено таблицю оцінювання, значно полегшено для заявників умови залучення не бюджетного внеску, розширено коло учасників (дозволено брати участь обласним закладам та установам, структурним підрозділам юридичних осіб) та інші. Маю велике сподівання, що завтра бюджетна комісія це підтримає».

«На засіданні було проінформовано про хід реалізації 1003 проектів місцевого розвитку станом на 10 жовтня 2018 року. За словами заступника начальника відділу Олени Гвоздик, на 572 об’єктах роботи завершено, на 418 – в процесі реалізації, 12, які додатково були включені в перелік переможців минулого місяця, – знаходяться на стадії підписання угод з підрядними організаціями, ще один проект (Сколівський район) відмовився від реалізації», – поінформували також в облраді.»

«Фінансування проектів відбувається ритмічно згідно помісячного розпису. Замовники та виконавці робіт активізували роботу в частині актування робіт та подання заявки на отримання коштів обласного бюджету. Відтак станом на зараз спрямовано на території 84,8 млн. гривень із 122,7 млн. гривень, що становить 70%. За підсумками засідання з питань бюджету, соціально-економічного розвитку облради відповідні зміни будуть предметом розгляду на черговому сесійному засіданні, яке відбудеться 25 жовтня», – повідомили також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

18:51 24 червня 2021 р.

Обмежено рух транспорту на вул. Архипенка

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від сьогодні, 24 червня, і до 08.00 год 1 грудня 2021 р буде обмежено рух транспорту на вул. Архипенка, біля будинку №2.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу