На Львівщині реалізовано 145 проектів з розбудови зовнішнього освітлення, – ЛОДА

12:35 6 січня 2017 р.

Найбільшу кількість проектів з розбудови зовнішнього освітлення реалізували у Сокальському та Яворівському районах.

Начальник управління аналізу та стратегічного планування департаменту економічної політики Львівської ОДА Валентина Москаленко запевнила сьогодні, 6 січня, що торік на Львівщині були реалізовані 145 проектів з розбудови зовнішнього освітлення. За її словами, у 2016 році зі всіх бюджетних джерел були спрямовані на проекти з будівництва та реконструкції зовнішнього освітлення в області майже 40 мільйонів гривень 

«Найбільше коштів залучили у рамках реалізації проектів за рахунок субвенції на формування інфраструктури об’єднаних громад – майже 8 мільйонів гривень. Ще стільки ж за рахунок коштів обласного бюджету в рамках конкурсу мікропроектів, – розповіла Валентина Москаленко.

За її словами, також реалізовано три великих проекти вуличного освітлення за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку – у селі Пасіки Зубрицькі в Пустомитівському районі, селі Зашків у Жовківському й селі Червоне у Золочівському. Їх профінансоували з державного бюджету в обсязі майже п’ять мільйонів гривень».

Найбільшу кількість проектів реалізували у Сокальському та Яворівському районах. Більшість із них передбачили використання вже існуючих опор та встановлення енергозберігальних світильників, що дозволить на 25-30% скоротити видатки місцевих бюджетів на електроенергію.

Про це повідомили сьогодні, 6 січня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів