На Львівщині присягнули ще понад триста контрактників Збройних Сил

16:24 16 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: asv.gov.ua

Справжньою окрасою урочистостей у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного став виступ відомої співачки Христини Панасюк.

«Понад триста військовослужбовців за контрактом склали присягу на вірність українському народу у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного», – повідомили сьогодні, 16 травня, у львівському вищому військовому закладі, де також розповіли подробиці:

«Звертаючись до всіх присутніх, начальник Навчального центру, полковник Олександр Остапчук, наголосив, що курсантам сьогодні передають безцінний досвід, здобутий вітчизняним військом у зоні проведення антитерористичної операції. Адже серед викладачів та інструкторів Центру чимало тих, хто брав безпосередню участь у бойових діях у зоні проведення АТО.

Полковник Олександр Остапчук підкреслив: «Пам’ятайте, що від вашої наполегливості у навчанні залежить наближення Перемоги. За вашими спинами надійним тилом будуть ваші рідні та близькі. А поруч із вами на передовій, як і зараз у строю, пліч-о-пліч будуть ваші нові бойові побратими» 

Військовослужбовець військової служби за контрактом, солдат Ярослав Онищенко, піднявся на трибуну разом зі своїм батьком – полковником у відставці Володимиром Онищенком. Солдат пообіцяв перед лицем своїх товаришів бути гідним пам’яті новітніх українських героїв, що поклали своє життя, захищаючи незалежність.

А полковник Володимир Онищенко закликав і свого сина, і його нових побратимів завжди пам’ятати про славні подвиги своїх батьків, дідів та прадідів, які звільнили нашу землю від загарбників. Він також наголосив: Нині настав ваш час відстояти її для нащадків». 

Пам’ятати подвиги та перемоги закликав і голова організації ветеранів «Залізної дивізії», кавалер ордена Червоної зірки, полковник у відставці Юрій Чудінов. Він розповів про славний бойовий шлях своєї дивізії, котра звільнила Україну від загарбників під час Другої світової війни, а тепер захищає під час нинішньої.

Депутат Яворівської районної ради Петро Коритко також закликав військовослужбовців пам’ятати про звитягу та перемоги українського народу. А військові капелани, отець Андрій та отець Назарій, звернулися до військовослужбовців зі словами духовної підтримки й окропили свяченою водою тих, хто щойно склав присягу на вірність Батьківщині та Українському народові.

Наприкінці церемонії традиційний парад-дефіле виконав військовий оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під керуванням підполковника Ігоря Дубна. А справжньою окрасою урочистостей став виступ відомої співачки Христини Панасюк.

Вона багато разів виступала перед бійцями у зоні проведення АТО, а тому її голос звучав відверто та емоційно. Багатьох присутніх до сліз розчулили слова її пісень «Присягу двічі не дають» і «Я дочекаюсь тебе».

Христина вирішила цього дня дати ще один окремий концерт для жінок-контрактниць у військовому містечку «Гвардійське». Концерт також відвідали курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Слухачі щирими оплесками подякували Христині за виступ, а командування Навчального центру подарувало їй квіти».

Про це повідомили сьогодні, 16 травня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж з урочистостей.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини