На Львівщині принесли правоохоронцям 30 одиниць вогнепальної зброї

15:45 16 жовтня 2018 р.


Фото: facebook.com/MVS.LVIV

В обласному управлінні поліції запевнили: «Від початку жовтня мешканці здали працівникам поліції 30 одиниць вогнепальної зброї, зокрема – один карабін Мосіна та 29 одиниць гладкоствольної мисливської зброї».

Про це повідомили у вівторок, 16 жовтня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли: «До 31 жовтня громадяни мають можливість добровільно звернутися у підрозділи поліції  щоб здати зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби, які зберігаються незаконно, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності.   Місячник добровільної здачі зброї на Львівщині проводиться з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових речовин, а також профілактики злочинів з їх використанням, виявлення та перекриття каналів надходження у кримінальне середовище. У передбачених законодавством випадках громадяни можуть легалізувати таку зброю і користуватись нею в подальшому на законних підставах».

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу