На Львівщині програмою енергозбереження скористалися цього року 12 533 родини, – ЛОДА

16:34 16 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації запевняють, що зменшили споживання природного газу на 35 мільйонів кубометрів.

«Упродовж січня-жовтня 2015 року за програмою енергозбереження для населення Львівщини на 2013-2016 роки видано 2 538 кредитів на загальну суму 51,3 млн. гривень. З обласного бюджету уже відшкодовано 2,003 млн. гривень», – повідомили сьогодні, 16 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Загалом у 2015 році на реалізацію програми енергозбереження перебачено 6, 9 млн. гривень. Про це повідомив в. о. директора департаменту житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації Назарій Романчук.

За його словами, впродовж 2006-2014 років програмою стимулювання населення на здійснення енергоощадних заходів скористались 12 533 родини, які отримали кредити на загальну суму понад 112 мільйонів гривень. З обласного бюджету за цей час відшкодовано 14 мільйонів гривень.

«Крім того, задля зменшення споживання природного газу підприємствами теплопостачання Львівщини в грудні 2014 року було розроблено та погоджено Мінрегіонбудом України заходи з енергозбереження окремо в розрізі кожного підприємства теплокомуненерго. Дані заходи складалися як з організаційних, технічних так і кризових заходів, – зазначив Назарій Романчук. – Загальна вартість впроваджених заходів становить понад 63 млн. гривень, що дало можливість вже у цьому році зменшити споживання природного газу на 35 мільйонів кубометрів».

dailylviv.com

До теми

18:10 1 жовтня 2020 р.

У Львові на Городоцькій прикарпатці побилися за 3500 євро

35-річний житель міста Івано-Франківськ побив свого земляка, також мешканця Івано-Франківської області, та відібрав у нього цінні речі і гроші на загальну суму близько 120 тисяч гривень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу