На Львівщині порядок під час «Останнього дзвоника» забезпечують півтори тисячі поліціянтів

09:50 27 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: depo.ua

Поблизу кожного з більш як півтори тисячі навчальних закладів у Львові та в області сьогодні, 27 травня, чергує працівник поліції.

«У Львові та в області близько півтори тисячі поліцейських забезпечують публічний порядок у школах під час проведення свята «Останнього дзвоника» та нагадують учням правила поведінки під час літніх канікул – запевнили сьогодні, 27 травня, в прес-службі Львівського обласного управління Національної поліції., де також розповіли подробиці:

«Поблизу кожного з більш як півтори тисячі навчальних закладів у Львові та в області сьогодні, 27 травня, чергує працівник поліції. Їх основним завданням є охорона публічного порядку під час проведення урочистостей, а також вони нагадують дітям про правила поведінки та основні небезпеки, що чекають дітей у період літніх канікул.

Також правоохоронці попереджають учнів про злочини та правопорушення, жертвами яких найчастіше стають неповнолітні, про необхідність ретельно дотримуватись правил дорожнього руху, особливо керуючи велосипедами.  Також поліцейські нагадують батькам під час літніх канікул більше увагиприділяти своїм дітям і стежити за тим, де і з ким вони проводять дозвілля».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини