На Львівщині погасили вісім пожеж сухостою

13:15 8 квітня 2019 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: facebook.com/MNSLVIV

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадало про заборону спалювання сухостою, особливо у вітряну погоду.

У Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області повідомили в понеділок: «7 квітня о 15:32 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу сухостою на вулиці Яворницького в Сокалі, де внаслідок спалювання сухою трави було знищено дерев’яний дачний будинок розміром 12 кв м, та сухостій площею 20 квадратних метрів. Пожежу локалізували о 16:02, а повністю ліквідували 16:24.

«Ще слід відзначити масштабну пожежу яка виникла о 18:31 у селі Стрілець у Сокальського районі, внаслідок якої було знищено суху траву та чагарник площею 1500 к квадратних метрів. Вогнеборці ліквідували пожежу о 19:22, а повністю ліквідували о 20:45», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує про заборону спалювання сухостою, особливо у вітряну погоду: «Неконтрольований вогонь при сухій та вітряній погоді швидко поширюється, знищуючи гектари трави, пошкоджує і випалює дерева та житлові будинки! Особливо небезпечним є спалювання сухої трави на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, поблизу лісових масивів, автозаправних станцій».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини