На Львівщині побільшає габаритно-вагових контролерів

17:30 1 лютого 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили, що Львівщина – один із п’яти регіонів України, які стали переможцями проекту з безпеки дорожнього руху і відповідно з загального обсягу суми, яку отримало міністерство інфраструктури на заходи із безпеки на дорогах.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 1 лютого: «На автомобільних дорогах Львівської області працюють 16 місць здійснення габаритно-вагового контролю, з них сім облаштували у 2017 році. Зважування відбувається на всіх пунктах пропуску із Польщею. Це дає можливість перевіряти вантажі, що в’їжджають в Україну з-за кордону».

Директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації Роман Кокотайло зазначив: «К планах на 2018 рік облаштувати ще чотири місця на в’їзді до Львівської області, – у Здолбуневі, Угриневі, Сколе та на кордоні з Тернопільською областю. Львівщина – один із п’яти регіонів України, які стали переможцями проекту з безпеки дорожнього руху і відповідно з загального обсягу суми, яку отримало міністерство інфраструктури на заходи із безпеки на дорогах».

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу