На Львівщині підготували кінологів і службових собак

15:45 20 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

У Кінологічному навчальному центрі на Львівщині відбувся черговий випуск кінологів та їх підопічних.

Про це повідомили в середу, 20 листопада, у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України, де також розповіли, що двоє працівників охоронної агенції «Фортеця» з Одеси пройшли двомісячну підготовку на базі центру. Вони успішно засвоїли курс дресирування службових собак з пошуку зброї та вибухових речовин.

Програма підготовки зосереджена не лише на дресируванні самої собаки, а також на підготовці господаря. В ході проведення занять досвідчені викладачі центру звертали увагу на повну взаємодію між кінологом і собакою та чітке виконання команд.

Під час здачі іспитів кінологи показали високий рівень підготовки, а чотирилапі охоронці Рагнар та Роккі продемонстрували відмінні результати у пошуку та виявленні вибухівки на різних об’єктах – в приміщенні, багажі та в транспортних засобах. За результатами успішної здачі іспитів випускники отримали свідоцтва з підготовки кінологів та підготовлених чотирилапих охоронців.

Як інформував «ЩЛ», 230 новобранців поповнили на Львівщині лави прикордонників.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:10 16 грудня 2019 р.

У Львові гасили пожежу в гаражах

15 грудня о 23:44 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу в трьох металевих гаражах на вулиці Трускавецькій у Львові.

Рубрика: Ситуації