На Львівщині передбачили на реалізацію програми енергозбереження» 11 мільйонів

14:05 18 березня 2020 р.


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині компенсували тим, хто скористалися впродовж тижня «Програмою енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки», один мільйон 443 тисяч гривень.

Про це повідомили в середу, 18 березня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що загалом у 2020 році на реалізацію цієї програми передбачено 11 мільйонів гривень. Суть програми полягає в тому, що жителі області отримують кредити на впровадження енергозберігаючих заходів з відшкодуванням 5%-15% річних відсоткової ставки з обласного бюджету.

У межах програми також здійснюється компенсація 10% тіла кредиту позичальникам, які отримали кредити на встановлення приватних сонячних електростанцій, на що в обласному бюджеті передбачено 500 тисяч гривень, а також 20% відшкодування частини вартості обладнання,що використовує відновлювані джерела енергії та яке придбане і встановлене фізичними особами за власні кошти

Відшкодування об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків відсотків за кредитами у розмірі облікової ставки НБУ впродовжперших 12 місяців користування кредитом, за умови участі у «Програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності».

Як інформував «ЩЛ», 41,8 тисячі родин на Львівщині скористалися програмою енергозбереження.

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу