41,8 тисячі родин на Львівщині скористалися програмою енергозбереження

17:00 11 листопада 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

11 листопада, міжнародна спільнота відзначає День енергозбереження.

Про це повідомили в понеділок, 11 листопада, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Основна мета цього дня – привернути увагу влади та громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку поновлюваних джерел енергії. У міжнародний День енергозбереження в усіх країнах, де відзначається це свято, відбувають заходи, спрямовані інформування людей про способи енергозбереження та існуючі поновлювані джерела енергії».

«У Львівській області з 2007 року реалізується Програма енергозбереження для населення Львівщини, яка передбачає відшкодування 5%-15% відсоткової ставки за кредитами, отриманими фізичними особами на впровадження енергоощадних заходів та 10% тіла кредиту на встановлення приватних дахових сонячних електростанцій. Від початку дії програми понад 41,8 тисячі родин скористалися її механізмами, з обласного бюджету відшкодовано 85,2 млн. гривень, інвестиції в житловий фонд – 695 млн. гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Завдяки енергоефективним заходам родини можуть забезпечити тепло і затишок у своїх оселях, а також заощаджувати чималі кошти на комунальних платежах. З метою підвищення енергоефективності бюджетних установ в області реалізується «Програма енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини». Упродовж 2016-2019 років в межах програми здійснено комплексні заходи з термомодернізації у 12 установах, очікувана економія енергоресурсів – понад 3,2 млн. гривень в рік», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу