На Львівщині отримають матеріальну допомогу 59 дітей полеглих на сході України воїнів

15:20 19 листопада 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua_19_11_15

Допомогу передбачено також для майже 2,5 тисячі демобілізованих, які повертаються зі зони антитерористичної операції.

Директор департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації Олег Демків повідомив сьогодні, 19 листопада:

«В обласному бюджеті передбачено 16 мільйонів гривень для реалізації Програм соціальних виплат у Львівській області дітям військовослужбовців, які загинули під час участі в антитерористичній операції або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у зоні АТО та підтримки демобілізованих воїнів, які повертаються з АТО. Станом на 19 листопада з обласного бюджету на реалізацію зазначених програм спрямовано 9 мільйонів гривень.

Відповідну допомогу отримають 59 дітей загиблих учасників антитерористичної операції та майже 2,5 тисячі демобілізованих воїнів, які повертаються зі зони АТО. Кошти перераховані департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації відповідно до замовлення для подальшої виплати одержувачам.

Розмір щомісячної соціальної виплати дітям загиблих учасників антитерористичної операції  згідно програми становить 2500 гривень, а одноразової адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, їхнім сім’ям  –  3000 гривень. Інформуватимуть одержувачів про виділення соціальних виплат та адресної допомоги органи соціального захисту населення».

dailylviv.com

До теми

21:44 17 травня 2021 р.

Щоб продовжити вулицю Вернадського, ЛМР має купити землю в зятя Дубневича

Зять голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича Тарас Колодій став новим власником земельної ділянки площею майже 1,9 га, через яку планується будівництво продовження львівської вулиці Вернадського, що мала б з'єднати Сихів з «Ареною Львів» і вул. Стрийською.

Рубрика: Ситуації

12:32 17 травня 2021 р.

Сьогодні три тролейбусні маршрути у Львові не курсуватимуть з 20.00 і до кінця дня

Сьогодні, 17 травня, у зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття на вул. Шота Руставелі, тролейбусні маршрути №24, №25 та №31 тимчасово не курсуватимуть з 20.00 год і до кінця дня.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу