На Львівщині отримали допомогу 1995 ветеранів УПА

14:45 23 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: radiosvoboda.org

У департаменті соціального захисту населення ЛОДА запевнили: «Виплату здійснили за місцем проживання чи реєстрації одержувачів шляхом перерахування коштів на їх особові рахунки в установах уповноважених банків або через державні підприємства поштового зв’язку».

«У рамках «Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2014-2017 роки» у травні цього року ветеранам УПА та вдовам виплатили адресну грошову допомогу в розмірі 1000 гривень на особу», – повідомили сьогодні, 23 травня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Грошова допомога передбачена для 1995 осіб зазначених категорій, – зазначив директор департаменту соціального захисту населення ЛОДА Василь Матриняк. – Виплату здійснили за місцем проживання чи реєстрації одержувачів шляхом перерахування коштів на їх особові рахунки в установах уповноважених банків або через державні підприємства поштового зв’язку».

День Героїв або Свято Героїв – щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських воїнів – борців за волю України. Історія його відзначення сягає 1941 року, коли на Другому Великому Зборі Організації Українських Націоналістів було постановлено щороку, 23 травня, святкувати День Героїв».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини