На Львівщині обмінюються досвідом кінологи з п’яти країн

16:48 22 жовтня 2018 р.


Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

22 жовтня, на базі Кінологічного навчального центру у Великих Мостах розпочався тренінг з підготовки спеціалістів у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків, який буде тривати до 31 жовтня.

Про це повідомили в понеділок в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби, де також розповіли: «Такі навчання проводяться в рамках спільного проекту, який НАТО разом із Бюро ООН з протидії наркотикам і злочинності («UNODC»). Обмінюватись досвідом та налагоджувати співпрацю прибули керівники кінологічних служб країн Центральної Азії. Це 11 представників міністерства внутрішніх справ та митних служб Таджикистану, Казахстану, Киргизстану, Узбекистану».

«Упродовж 10 днів представників закордонних делегацій знайомитимуть з організацією навчального процесу з підготовки спеціалістів-кінологів з службовими собаками в Кінологічному навчальному центрі та особливостями використання службових собак в пунктах пропуску через державний кордон на базі відділів прикордонної служби «Рава-Руська», «Шегині», аеропорту «Львів» і «Мостиська залізнична станція». Проведення такого тренінгу відбувається вже втрете. Під час навчань, окрім обміну досвідом, охоронці кордону дізнаються про нові методи та вміння із запобігання розповсюдженню наркотичних речовин», – поінформували також у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби.

dailylviv.com

До теми

11:31 21 червня 2021 р.

У Львові загасили кухню Kraft Burger

Унаслідок пожежі знищено технологічне обладнання кухні на площі 15 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

10:04 21 червня 2021 р.

У Львові 22 червня гаситимуть "пожежу" на стадіоні Арена Львів

22 червня 2021 року о 10 год 00 хв на ДП «Арена Львів»(м. Львів, вул. Стрийська, 199) відбудуться показові навчання щодо демонстрації можливостей сил Територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу