На Львівщині надали матеріальну допомогу 227 учасникам війни на сході України, – ЛОДА

12:18 2 жовтня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

У прес-службі облдержадміністрації запевнили у п’ятницю: «Загалом в рамках Програми надання одноразової адресної допомоги найбільш незахищеним категоріям громадян кошти отримали 356 осіб на суму 389,2 тисячі гривень».

«Упродовж 2015 року адресну допомогу на лікування отримали 227 учасників АТО. Загалом на ці потреби спрямовано 251 тисяч гривень. Також фінансову підтримку отримали дев’ять родин загиблих учасників АТО. Для цієї категорії громадян спрямовано 19 тисяч гривень», – повідомили сьогодні, 2 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували: 

«Кошти предбачено Програмою надання одноразової адресної допомоги найбільш незахищеним категоріям громадян. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Василь Мартиняк.

За його словами, завдяки Програмі кошти спрямовано й для інших мешканців області. Зокрема, 5 тисяч гривень отримав учасник АТО, який водночас підпадає під категорію вимушено переміщених осіб.

Крім того, ще троє вимушено переміщених осіб отримали по дві тисячі гривень. Трьом малозабезпеченим громадянам на дороге та вартісне лікування надано по п’ять тисяч гривень.

Таку ж суму отримали двоє потерпілих у наслідок вибуху правоохоронців. Двоє інвалідів загального захворювання отримали по дві тисячі гривень, ще троє інвалідів – по одній тисячі гривень, 15 ветеранів УПА – по дві тисяч гривень.

Одному малозабезпеченому громадянину на лікування надано 3 тисячі гривень, двом інвалідам загального захворювання на ці ж потреби – по 700 гривень, 36 малозабезпеченим та багатодітнім сім’ям – по 500 гривень, 37 дітям сиротам та дітям-інвалідам – по 500 гривень, 13 малозабезпеченим громадянам та інвалідам – по 300 гривень. Ще одна багатодітна родина отримала адресну допомогу у 1000 гривень.

Загалом в рамках Програми надання одноразової адресної допомоги найбільш незахищеним категоріям громадян кошти отримали 356 осіб на суму 389,2 тисячі гривень».

dailylviv.com

До теми

21:51 26 лютого 2021 р.

Голова ЛОДА не радить мешканцям Львівщини їхати на Івано-Франківщину

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від сьогодні, 26 лютого, Івано-Франківська область перебуває у «червоній зоні».

Рубрика: Ситуації

10:35 26 лютого 2021 р.

Батьки порушують ПДР, ігноруючи безпеку своїх дітей

Майже половина дітей у Львові їздить у автівках без автокрісел. Такі результати дослідження отримали волонтери громадської організації “Impact”, що займається безпекою дорожнього руху в Україні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу