На Львівщині ліквідували 24 загоряння сухої трави й чагарників

10:00 10 квітня 2018 р.


Фото: facebook.com/MNSLVIV

9 квітня у Львівській області зафіксували 24 пожежі сухої трави та чагарників на загальній площі 2,55 га.

Про це повідомили сьогодні, 10 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли, що на вулиці Каховській у Львові вогонь знищив суху траву на площі 0,005 га, в селі Орів у Сколівському районі – на площі 0,12 га, у селі Зелів у Яворівському районі – на площі 0,14 га, в селі Давидів у Пустомитівському районі – на площі 0,15 га, в селі Куровичі в Золочівському районі – на площі 0,14 га, в селі Верхнє Синьовидне в Сколівському районі – на площі 0,08 га, в селі Руда-Брідська в Бродівському районі – на площі 0,09 га,  в селі Хватів, Буському районі – на площі 0,135 га, в селі Тростянець у Миколаївському районі – на площі 0,03 га, поблизу Рава-Руської в Жовківському районі – на площі 0,02 га, в селі Рогізно в Самбірському районі – на площі 0,12 га, в селі Ясенів у Бродівському районі – на площі 0,03 га, в селі Сапіжанка в Кам’янко-Бузькому районі – на площі 0,12 га, на вулиці Лісневицькій у Пустомитах – на площі 0,05 га, в селі Липівка в Миколаївському районі – на площі 0,02 га, в селі Ясенівці в Золочівському районі – на площі 0,5 га, в селі Солонка в Пустомитівському районі – на площі 0,8 га, в селі Пісочна в Миколаївському районі – на площі 0,01 га, поблизу села Незнанів у Кам’янко-Бузькому районі – на площі 0,05 га, на вулиці Купилевій у Самборі – на площі 0,02 га, на вулиці Степній у Бориславі на площі 0,1 га, в селі Семенівка в Пустомитівському районі – на площі 0,15 га, в селищі Щирець у Пустомитівському районі – на площі 0,01 га, а в селі Вільшанка в Жовківському районі – на площі 0,03 га.

dailylviv.com

До теми

19:39 22 жовтня 2021 р.

Завтра мешканці Львова підуть в поліцію зі скаргою на догхантерку

Жителі мікрорайону Сихів у Львові звинувачують місцеву жінку в отруєнні безпритульних тварин, білок та господарських тварин. Люди стверджують на камеру, що їхня сусідка розкидає отруєне м’ясо в лісопарку на Сихові та біля будинків.

Рубрика: Ситуації

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу