На Львівщині готують заміну вертолітникам місії ООН

13:50 8 грудня 2016 р.


Фото: Віктор Ануфрієв

Майбутні миротворці пройдуть вакцинацію від африканських хвороб.

У регіональному медіа-центрі міністерства оборони України повідомили сьогодні, 8 грудня, «Щоденному Львову», що на базі однієї з військових частин армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України на Львівщині триває активне бойове злагодження особового складу чергової ротації 18-го окремого вертолітного загону місії ООН.  Комісія Сухопутних військ Збройних Сил України вже ознайомилася зі станом справ в підрозділах, перевірила фізичну, вогневу, мовну та спеціальну підготовки особового складу.

Своєю чергою, авіатори виконали стрибки з парашутом з різних висот, а також провели льотні зміни.  Вже за кілька днів майбутні миротворці отримають необхідне обмундирування та пройдуть вакцинацію від африканських хвороб. На завершальному етапі вертолітний загін пройде сертифікацію на готовність особового складу до виконання завдань за призначенням у ДР Конго. 

Як інформував «ЩЛ», вертолітників зі Львівщини нагороджено медалями ООН.

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу