На Львівщині експлуатували ВПО (відео)

13:42 26 травня 2024 р.

Фото до новини

Людей обманули щодо виду, оплати роботи, умов праці. Працедавці не віддавали документи постраждалим.


Про це на пресконференції у Львівському пресклубі, що була присвячена запуску львівського трамвая з історіями людей, які пережили сучасне рабство, повідомила координаторка проєкту, представниця ГО “Центр “Жіночі перспективи” Олена Кальбус, пише DailyLviv.com.

За її словами, за час реалізації проєкту з провадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють діяльність у сфері протидії людьми у Львівській області, за 12 місяців, на Львівщині було виявлено 5 осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

Читайте такожТрамваї, тролейбуси, автобуси і потяг «Інтерсіті» рятуватимуть від сучасного рабства 

"18 людей постраждали від трудової експлуатації без усіх ознак, які притаманні торгівлі людьми.Тут мова йшла про порушення трудових прав і трудового законодавства зокрема",- зазначила Олена Кальбус.

Як заявила координаторка проєкту, багато таких фактів були зафіксовані щодо ВПО.

"У цих випадках – люди були обмануті щодо виду роботи, оплати праці, умов праці, а також були випадки, коли людям не виплачували заробітної плати, і навіть, затримували у себе працедавці документи постраждалих. Також додам, що багато таких випадків були зафіксовані щодо ВПО",- наголосила Олена Кальбус.

Вона наголосила, що злочинці частіше почали використовувати уразливість становища українських громадян. Обман є основним засобом і інструментом залучення людей в ситуації експлуатації.

Читайте такожТри проблеми ВПО у Львівській громаді: результати дослідження (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів