На Львівщині будуть створені сім взірцевих відділів поліції

13:10 20 грудня 2016 р.

Голова Консультативної місії ЄС Кястутіс Ланчінскас представив керівництву обласного управління поліції, облдержадміністрації й представникам громадськості програму вартістю шість мільйонів євро.

В обласному управління поліції запевнили сьогодні, 20 грудня: «На Львівщині, за сприяння Консультативної місії Європейського союзу, буде створено сім взірцевих відділів поліції. Програму вартістю шість мільйонів євро сьогодні, 20 грудня, голова Консультативної місії Європейського союзу Кястутіс Ланчінскас представив керівництву Головного управління Національної поліції у Львівській області, керівництву Львівської обласної державної адміністрації та представникам громадськості».

«На зустрічі були присутні начальник Львівського обласного управління поліції – генерал поліції третього рангу Валерій Середа, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та громадські активісти. Проект представляв голова Консультативної місії Європейського союзу Кястутіс Ланчінскас», – зазначено також у повідомленні.

«Програма передбачає створення двадцяти взірцевих відділів поліції у Львівській, Київській та Харківській областях. На це Європейський союз спрямовує шість мільйонів євро. На Львівщині передбачено  сім таких відділів поліції, – запевнили також в обласному управління поліції.

Кястутіс Ланчінскас, представляючи проект, зазначив: «Ми плануємо, що ці двадцять відділів поліції стануть взірцем для усієї країни і хочемо, щоб мешканці тих областей, у яких буде реалізований цей проект, відчули себе більш захищеними».

Проект передбачає переобладнання відділів поліції і створення у них сучасної робочої атмосфери, що відповідатиме потребам громадян та забезпечить дотримання прав людини, зокрема затриманих. Для працівників відділів передбачені навчання з використанням передового досвіду поліції європейських країн у галузі охорони публічного порядку, а зменшення корупції повинно підвищити рівень довіри громадян до поліцейських. 

Натомість начальник Львівського обласного управління поліції – генерал поліції третього рангу Валерій Середа – заявив: «Ми цілковито підтримуємо запровадження такого проекту на Львівщині і готові до повної та всебічної співпраці з представниками Консультаційної місії».

Про це повідомили сьогодні, 20 грудня, в прес-службі Львівського обласного управління поліції, де також поінформували: «Проект реалізовуватиметься під керівництвом шведської поліції, у співпраці з КМСЄ та Управлінням Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проектів».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу