На Львівщині будуть ремонтувати автодороги

10:45 20 березня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

На робочій нараді в міністерстві фінансів Польщі за участі делегації з України й підрядних організацій, які виграли тендер на ремонт доріг на території Львівської та Волинської областей, досягнули згоди щодо укладання договорів на ремонтні роботи.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації. Начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор розповів про ремонтні роботи на автодорогах, які ведуть до пунктів перетину на українсько-польському кордоні: «Сьогодні такі договори є підписаними зі сторони Служби автомобільних доріг у Львівській області. Ці контракти повністю узгоджені банком Польщі, міністерством фінансів Польщі, а також міністерством внутрішньої політики».

«Згідно з укладеними договорами за кошти польського кредиту ремонтні роботи здійснять на автомобільних дорогах О 142001 «Яворів-Грушів», Т-14-04 «Червоноград-Рава-Руська», Т-14-18 «Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий», Т-14-03 «Грушів-Немирів, Т-14-01 КПП «Смільниця – Старий Самбір», – поінформували також в облдержадміністрації.

Руслан Кандибор зазначив: «Відтак, уже в першій декаді квітня можемо сподіватися на початок реалізації контракту з проектування та виконання робіт по кредиту».

dailylviv.com

До теми

18:10 1 жовтня 2020 р.

У Львові на Городоцькій прикарпатці побилися за 3500 євро

35-річний житель міста Івано-Франківськ побив свого земляка, також мешканця Івано-Франківської області, та відібрав у нього цінні речі і гроші на загальну суму близько 120 тисяч гривень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу