На Львівщині буде новий міст через Дністер

15:32 15 березня 2019 р.

  • 0
  • 930


Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 15 березня, відбувся огляд будівельних робіт мостового переходу через річку Дністер на автомобільній дорозі державного значення М-12 «Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знамянка» на території Жидачівського району.

Про це повідомили в п’ятницю, 15 березня, в прес-службі Львівської ОДА. Голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив під час огляду будівельних робіт: «23 березня 2017 року було виявлено падіння балки моста і, відповідно до рішення комісії ТЕБ і НС, припинено рух по старому мосту. Рівно два роки тому відбулась робота з проектування і будівництва нового моста. Сьогодні ми на завершальній стадії. Новий міст повністю відповідатиме усім стандартам, які забезпечать і безпеку руху і проїзд по державній дорозі міжнародного значення М-12».

«Відповідно до розробленої проектно-кошторисної документації реконструкції мостового переходу, вартість будівельних робіт складає 229,4 млн. гривень. Довжина перебудованого моста становитиме 181,05 метра, ширина проїзної частини 7,5 метра (по одній смузі руху для автотранспорту у кожному напрямку)», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:40 24 травня 2019 р.

У Львові розпочалося обговорення детального плану території

У п’ятницю, 24 травня, розпочалося громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вулиці Ярославенка у Львові, яке триватиме до 24 червня 2019 року.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 576

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дороги Львівщини під цифровим контролем

Рубрика: Економіка

Наталія Похмурська - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Гражина Маркова - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Ексгумація і перепоховання Кузнєцова

Рубрика: Політика

Рейдери на львівському заводі?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу