На Львівщині – 6,2 тисячі вакансій

15:24 22 січня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

За інформацією працедавців, минулого року у Львівській області були 75 тисяч вакансій.

Про це повідомили у вівторок, 22 січня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «У перші дні січня 2019 року незаповненими залишалися 6,2 тисячі місць праці. Зокрема, підприємства запрошували на роботу 4,5 тисячі представників робітничих професій, 1,2 тисячі службовців і півтисячі тих, хто не має професії та спеціальної підготовки».

«Загалом торік соціальними послугами обласної служби зайнятості з метою працевлаштування скористалися 46,4 тисячі безробітних, що на 4,8 тисячі менше, ніж у попередньому році. Станом на 1 січня 2019 року допомоги у пошуку роботи потребували 13,4 тисячі жителів області (на початку 2018 р. – 14,5 тисячі)», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Серед охочих працювати переважали жінки (58,7%) та жителі міст (60,4%). Обсяги зареєстрованого безробіття формувалися здебільшого з числа тих, хто звільнився за угодою сторін (50,9%). Решту складали звільнені у зв’язку із закінченням строку договору (15%), жителі області, котрі більше року не працювали (11,1%), вивільнені (6,4%), звільнені за власним бажанням (5,4%), випускники навчальних закладів (2,3%) і звільнені з роботи з інших причин (8,9%)», – розповіли також в облдержадміністрації.

Директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк, окреслюючи тенденції, що домінували на зареєстрованому ринку праці, повідомив: «У 2018 році в області з 12,5 до 13,2 тисячі збільшилося число працедавців, що заявили про кадрову потребу, на 5,3% зросла база вакансій, на 9,4% зменшилися чисельність безробітних, а також на 7,6% скоротилася чисельність отримувачів допомоги з безробіття».

«У минулому році спеціалістам обласної служби зайнятості вдалося працевлаштувати 52,6 тисячі жителів області, із котрих у пошуковий період забезпечено роботою 70,5%, 5,4 тисячі залучено до тимчасової зайнятості, 8,7 тисячі охоплено професійним навчанням. Із числа забезпечених роботою 149 осіб відкрили власну справу, отримавши одноразову виплату допомоги з безробіття, а 789 безробітних працедавці прийняли на новостворені робочі місця, скориставшись механізмом компенсації витрат зі сплати єдиного соціального внеску. Станом на 1 січня 2019 року у середньому на Львівщині за вільне місце праці чи вакантну посаду конкурували двоє безробітних (на початку січня торік було троє)», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

19:39 22 жовтня 2021 р.

Завтра мешканці Львова підуть в поліцію зі скаргою на догхантерку

Жителі мікрорайону Сихів у Львові звинувачують місцеву жінку в отруєнні безпритульних тварин, білок та господарських тварин. Люди стверджують на камеру, що їхня сусідка розкидає отруєне м’ясо в лісопарку на Сихові та біля будинків.

Рубрика: Ситуації

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу