На Львівщині – 379 систем термінового виклику міліції

11:43 27 березня 2014 р.


Фото: mvs.gov.ua

Зокрема, 188 – на об’єктах торгівлі, 37 – у розважальних закладах, 33 – на підприємствах та установах, 121 – на інших об’єктах.

Як повідомляє відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, для запобігання вуличній злочинності та захисту громадян від протиправних посягань у громадських місцях працівниками Державної служби охорони Львівщини встановлено 379 систем термінового виклику міліції. Відтак у разі необхідності громадяни можуть звернутися до персоналу закладу, на якому розміщений стікер «Терміновий виклик міліції», з проханням викликати міліцію. Уже за дві-три хвилини прибуде наряд Державної служби охорони та припинить правопорушення.

Таких системи встановлено: 188 на об’єктах торгівлі, 37 у розважальних закладах, 33 на підприємствах та установах, 121 на інших об’єктах. Системи встановлені у Львові, Червонограді, Стрию, Самборі, Дрогобичі, Бориславі, Трускавці, Ходорові, Моршині,Жидачеві, Золочеві, Бродах, смт.Рудно, селах Солонка, Зимна Вода, Сокільники.

dailylviv.com

До теми

18:40 26 жовтня 2021 р.

У Львові закрили 11 магазинів та ресторанів через недотримання карантину. Назви і адреси

Моніторингові групи продовжують перевіряти заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок, прийнято рішення відзавтра призупинити роботу 11 закладів до усунення порушень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу