На кордоні з РФ відновили інженерно-технічні роботи

15:15 14 березня 2019 р.

  • 0
  • 507


Фото: dpsu.gov.ua

За словами помічника голови Держприкордонслужби Олега Слободяна, на тих ділянках, де дозволяють погодні умови, відновилися роботи з інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону.

Помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян повідомив про це в четвер, 14 березня, під час брифінгу в «Укріформі». Він також розповів, що зараз вдалося активізуватися на ділянці Луганської області, де підрядні організації проводять підготовчі роботи для будівництва рокадної дороги, улаштування загороджень та облаштовують протитранспортні рови.

«Загалом з початку місяця вже облаштовано біля 500 метрів ровів (з початку року 4,5 кілометра), 120 метрів загородження типу «Єгоза» (з початку року – шість кілометрів), підготовлено 1200 метрів траси для облаштування рокадної дороги. На ділянці Золочівського району Харківської області розпочинаються роботи з обладнання системи відеоспостереження та контролю», – поінформував також Олег Слободян.

«Цей проект був затверджений постановою уряду в травні 2015 року та передбачає створення на українсько-російській ділянці системи «інтелектуального кордону» яка поєднує технічні, інженерні та фортифікаційні новації і надасть можливість максимального контролю за лінію державного кордону і упередження її порушення. А кінцевим терміном  реалізації проекту – є 2021 рік», – нагадав також помічник голови Держприкордонслужби.

«Загалом на 2019 рік планом передбачено спрямували з бюджету 400 мільйонів гривень. За ці кошти заплановано розгорнути значну кількість комплексів відеоконтролю та сигналізації, улаштувати 50 кілометрів протитранспортних ровів, 9,5 кілометра сітчастої огорожі,47,94 кілометра загороджень із спіралі типу «Єгоза», прокласти 65,8 кілометра рокадної дороги, обладнати 40 переходів рокадної дороги через складні ділянки (яри, канави тощо),виконати роботи з реконструкції приміщень для підрозділів охорони кордону на трьох об’єктах та низку інших важливих робіт», – поінформував також Олег Слободян.

Про це повідомили в четвер, 14 березня, в Держприкордонслужбі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:15 27 травня 2019 р.

Камінь поранив жінку в центрі Львова

У понеділок, 27 травня, о 13:00 камінь впав на перехожу біля шоу-бар клубу «Split» на проспекті Свободи й поранив жінці голову.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 852

Останні новини

«Львівська залізниця» попередила про зміни в розкладі руху приміських потягів

У львівському храмі перебуватиме чудотворна ікона

Школярі оплачують під час канікул проїзд у львівських автобусах у повному обсязі

У Львові зник дорожній знак «В’їзд заборонено»

У Львові запланували дитячу прощу

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дороги Львівщини під цифровим контролем

Рубрика: Економіка

Форум Львів і майбутнє міста Лева

Рубрика: Економіка

Гражина Маркова - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Ексгумація і перепоховання Кузнєцова

Рубрика: Політика

Рейдери на львівському заводі?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу