На кордоні з РФ відновили інженерно-технічні роботи

15:15 14 березня 2019 р.

  • 0
  • 429


Фото: dpsu.gov.ua

За словами помічника голови Держприкордонслужби Олега Слободяна, на тих ділянках, де дозволяють погодні умови, відновилися роботи з інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону.

Помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян повідомив про це в четвер, 14 березня, під час брифінгу в «Укріформі». Він також розповів, що зараз вдалося активізуватися на ділянці Луганської області, де підрядні організації проводять підготовчі роботи для будівництва рокадної дороги, улаштування загороджень та облаштовують протитранспортні рови.

«Загалом з початку місяця вже облаштовано біля 500 метрів ровів (з початку року 4,5 кілометра), 120 метрів загородження типу «Єгоза» (з початку року – шість кілометрів), підготовлено 1200 метрів траси для облаштування рокадної дороги. На ділянці Золочівського району Харківської області розпочинаються роботи з обладнання системи відеоспостереження та контролю», – поінформував також Олег Слободян.

«Цей проект був затверджений постановою уряду в травні 2015 року та передбачає створення на українсько-російській ділянці системи «інтелектуального кордону» яка поєднує технічні, інженерні та фортифікаційні новації і надасть можливість максимального контролю за лінію державного кордону і упередження її порушення. А кінцевим терміном  реалізації проекту – є 2021 рік», – нагадав також помічник голови Держприкордонслужби.

«Загалом на 2019 рік планом передбачено спрямували з бюджету 400 мільйонів гривень. За ці кошти заплановано розгорнути значну кількість комплексів відеоконтролю та сигналізації, улаштувати 50 кілометрів протитранспортних ровів, 9,5 кілометра сітчастої огорожі,47,94 кілометра загороджень із спіралі типу «Єгоза», прокласти 65,8 кілометра рокадної дороги, обладнати 40 переходів рокадної дороги через складні ділянки (яри, канави тощо),виконати роботи з реконструкції приміщень для підрозділів охорони кордону на трьох об’єктах та низку інших важливих робіт», – поінформував також Олег Слободян.

Про це повідомили в четвер, 14 березня, в Держприкордонслужбі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 25 березня 2019 р.

На Житомирщині протестують проти львівського сміття

Селяни перекрили в Бердичівському районі житомирщини трасу «Житомир – Могилів-Подільський», протестуючи проти завезення сміття, яке, за їх словами, має львівське походження, на територію недобудованого цегельного заводу.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 369

16:48 25 березня 2019 р.

У Львові розбився насмерть будівельник

У понеділок, 25 березня, об 11.58 під час будівельних робіт на вулиці Кибальчича, 6 у Сихівському районі Львова загинув унаслідок падіння з висоти третього поверху робітник ТОВ «Еко-буд інвест», 1990 року народження.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 561

15:15 25 березня 2019 р.

«Jabil» планує відкрити у Львові центр надання дистанційних послуг

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся в понеділок, 25 березня, з керівництвом американської компанії «Jabil», яка спеціалізується на виготовленні електроніки.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 366

14:28 25 березня 2019 р.

Поліція цілодобово охороняє 12 окружних виборчих комісій на Львівщині

Працівники поліції на Львівщині переведені на посилений варіант несення служби для гарантування вільного волевиявлення громадян під час виборів Президента України, а також для недопущення порушень публічного порядку та виборчого законодавства

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 363

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Голови райрад Львівщини за Петра Порошенка

Рубрика: Політика

Підкуп виборців

Рубрика: Політика

Проблеми виборчих комісій на Львівщині

Рубрика: Політика

Схеми купівлі голосів виборців

Рубрика: Політика

Провокація як виборча технологія

Рубрика: Політика

Всі відео розділу