На керівні посади у фіскальній службі Львівщини претендують 24 кандадати

18:00 1 жовтня 2015 р.


Фото: slovoidilo.ua

Начальник фіскальної служби області Ігор Кондро запевнив: «Після реорганізаційних зміни у Фіскальній службі України, які тривають сьогодні, з урахуванням думки громадськості, відбудуться й нові призначення у структурі обласного управління».

«Громадськість та фіскальна служба Львівщини погоджують кандидатури районних податківців. Принциповим питанням залишається призначення начальників податкових інспекцій у районах, а також заступників керівника Головного управління ДФС Львівщини» – повідомили сьогодні, 1 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі  обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Зокрема, сьогодні на ці посади претендують 24 особи. Їх кандидатури обговорено та узгоджено спільно з громадськістю області. Начальник фіскальної служби області Ігор Кондро розповів:

«З метою прозорого обрання на керівні посади у податковій, ми запропонували громадськості Львівщини для обговорення 24 претенденти. Відбулось вже три зустрічі з активістами, де всі охочі мали змогу надати свою оцінку, або висловити претензії щодо тієї чи іншої кандидатури.

У результаті цих обговорень нам вдалось дійти згоди з громадськістю. Зокрема, після реорганізаційних зміни у Фіскальній службі України, які тривають сьогодні, з урахуванням думки громадськості, відбудуться й нові призначення у структурі обласного управління».

На переконання Ігора Кондро, заручившись взаємодовірою підприємців та громадськості, фіскальна служба Львівщини працюватиме на якісно новому рівні – чесно та відкрито, а також слугуватиме прикладом для інших областей. Прозоре обрання керівництва податкових органів області, було принциповою умовою голови облдержадміністрації Олега Синютки, яку він озвучив ще 7 серпня на спільній зустрічі з представниками громадських організацій».

dailylviv.com

До теми

09:35 2 березня 2021 р.

Один тиждень на усунення критичних вибоїн: поліція попередила дорожників

Учора усі дорожні організації міста та області отримали попередження від відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції Львівської області про усунення критичних вибоїн, що утворилися після зими. Дорожні організації мають на це один тиждень.

Рубрика: Ситуації

18:27 1 березня 2021 р.

Мешканці кварталу Каліча Гора просять Садового ветувати забудову в історичному ареалі. Список депутатів, які підтримали новобуд

Мешканці кварталу Каліча Гора вдруге звертаються до міського голови Львова Андрія Садового з проханням вдруге накласти вето на ухвалу про розроблення детального плану території у районі Мартовича-Григоровича-Дудаєва.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу