На Голосківському цвинтарі облаштовують під’їзні дороги

12:04 25 березня 2024 р.

Фото до новини

Голосківське кладовище є єдиним чинним кладовищем у Львові. Відтак на ньому постійно відбувається облаштування нових полів для поховань, а це, зокрема, вимагає облаштування під'їзних доріг, щоб забезпечити комфортні умови для доїзду до місць поховань як відвідувачам, так і ритуального транспорту.

Про це інформує ЛКП “Муніципальна обрядова служба”, пише DailyLviv.com.

«Для виконання робіт з облаштування доріг на Голосківському кладовищі ми залучаємо спеціальну техніку. Спочатку вона розрівнює верхній шар ґрунту, а вже після на підготовлену ділянку землі стелимо бетонні плити. За можливості використовуємо будівельний бій, яким пофракційно формується дорожнє полотно. Роботи проводимо власним коштом», - розповідають у ЛКП «Муніципальна обрядова служба».

Нагадаємо, минулого місяця працівники ЛКП “Муніципальна обрядова служба” провели вичищення Голосківського кладовище від сміття, з якого вивезли 10 машин відходів.

До слова, ЛКП “Муніципальна обрядова служба” здійснює обслуговування 29 цвинтарів, з яких 10 у Львові та 19 на території населених пунктів Львівської громади.

Читайте також: Львів платить мільйони гривень за прибирання кладовищ: містяни шоковані

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів