На Дрогобиччині масово звільняють працівників

17:43 13 вересня 2013 р.

  • 0
  • 3591

Райдержадміністрація тим часом пише листи їхнім власникам...

Масове звільнення співробітників ПАТ «Дрогобицький молочний завод» через його ліквідацією, а 25-ти працівників філії ПРАТ «Атомпрофоздоровниця" – "Санаторію "Прикарпаття" в селі Новий Кропивник – «у зв'язку з переходом на сезонний режим робіт» таки стало нарешті темою порядку денного засідання спеціальної комісії Дрогобицької райдержадміністрації з цього приводу. «ДрогобичІнфо» повідомляє також, що ця комісія зобов'язала власників згаданих підприємств «провести всі процедури щодо вивільнення працівників відповідно до трудового законодавства».

А щодо співробітників молокозаводу – ще й «забезпечити виконання усіх соціальних, фінансово-економічних та юридичних зобов'язань у правовому полі». Комісією прийнято також рішення «підготувати листа до власників санаторію «Прикарпаття» щодо збереження оздоровчого комплексу та його подальшого функціонування».

Але навряд чи листами рятують ліквідовані підприємства...

dailylviv.com

 

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:40 19 жовтня 2019 р.

У Львові зареєстрували минулої доби 66 ДТП

18 жовтня на автошляхах Львівщини зареєстрували 86 дорожньо-транспортних пригод, дві з яких були з потерпілими - загинула загинув пасажирка й травмувалися отримали двоє водіїв, двоє пасажирів і пішохід.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 375

09:10 19 жовтня 2019 р.

«Львівська залізниця» попередила про зміни в графіку руху потягів

У зв'язку з проведенням колійних ремонтних робіт на перегонах «Батьово-Косино», «Косино-Берегово» та «Львів-Підзамче» зазнає тимчасових змін графік руху приміських поїздів.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 387