На Дрогобиччині масово звільняють працівників

17:43 13 вересня 2013 р.

Райдержадміністрація тим часом пише листи їхнім власникам...

Масове звільнення співробітників ПАТ «Дрогобицький молочний завод» через його ліквідацією, а 25-ти працівників філії ПРАТ «Атомпрофоздоровниця" – "Санаторію "Прикарпаття" в селі Новий Кропивник – «у зв'язку з переходом на сезонний режим робіт» таки стало нарешті темою порядку денного засідання спеціальної комісії Дрогобицької райдержадміністрації з цього приводу. «ДрогобичІнфо» повідомляє також, що ця комісія зобов'язала власників згаданих підприємств «провести всі процедури щодо вивільнення працівників відповідно до трудового законодавства».

А щодо співробітників молокозаводу – ще й «забезпечити виконання усіх соціальних, фінансово-економічних та юридичних зобов'язань у правовому полі». Комісією прийнято також рішення «підготувати листа до власників санаторію «Прикарпаття» щодо збереження оздоровчого комплексу та його подальшого функціонування».

Але навряд чи листами рятують ліквідовані підприємства...

dailylviv.com

 

До теми

18:45 25 січня 2021 р.

Єврокомісія запропонувала жорсткіші вимоги для в'їзду в ЄС

Європейська комісія у понеділок запропонувала нові жорсткіші вимоги для мандрівників, які в’їжджають до Євросоюзу з-за меж ЄС, та оновила критерії, які держави-члени повинні враховувати, знімаючи обмеження.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу