На дорозі «Київ-Чоп» поблизу Львова відкрили транспортну розв’язку

15:32 19 листопада 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині облаштували з’їзд із дороги М-06 «Київ-Чоп» на М-09 «Тернопіль-Львів-Рава-Руська» на транспортній розв’язці у Винниках.

Цю транспортну розв’язку відкрили в понеділок, 19 листопада. Керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор розповів: «Це найбільше проблемне місце концентрації ДТП на цій розв’язці. Сьогодні ми відкриваємо рух з'їзду, це додатковий з’їзд з М-06 на М-09 у Винниках. Загальна протяжність з’їзду – 300 метрів. Він зроблений по сучасних стандартах, освітлений, забар’єрений, організована безпека руху. Зараз вже є безперешкодний з’їзд. Це є додаткові смуги розгону і гальмування, які не перешкоджають внутрішньому руху».

Натомість інженер-будівельник фірми «Онур» Роман Івасівка: «Транспорту розв’язку облаштували за три місяці. Роботи виконувала підрядна організація «Онур». Складність виконання робіт була в тому, що дорога Київ-Чоп піднята і потрібно було влаштовувати земляний насип починаючи від одного метра закінчуючи п’ятьма. Пізніше влаштовувались всі шари дорожнього «одягу» пісок, щебінь, а також шари нижнього покриття асфальтобетону і верхнього шару. Також були здійснені роботи по переоблаштуванні та  влаштуванні футлярів комунікацій. Оскільки на даній ділянці дорога йде під мостом, також влаштовувалось бар’єрне огородження, щоб мінімізувати можливість ДТП».

Облаштування транспортної розв'язки провели в межах реалізації проекту «Go Highway» за кошти спеціального фонду державного бюджету. На цю потребу спрямували 28 мільйонів гривень.

Про це повідомили в понеділок, 19 листопада, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

08:54 24 червня 2021 р.

Пекельна спека: у Львові горять автомобілі

Учора близько опівдня два екіпажі патрульних 3 батальйону майже одночасно виявили загоряння транспортних засобів в Залізничному та Сихівському районах Львова.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу