На дорогах Львівщини обмежили рух вантажівок

14:00 9 серпня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Служба автомобільних доріг у Львівській області закликає водіїв великовагового транспорту виконувати вимоги правил дорожнього руху.

У прес-службі Львівської ОДА повідомили в четвер, 9 серпня: «Для збереження дорожнього покриття автомобільних доріг від руйнування великоваговими транспортними засобами у період спекотної погоди, обмежується проїзд територією Львівської області автомобільного транспорту загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад сім тонн у денний час доби з 10:00 до 22:00 у разі підвищення температури повітря понад +28º».

«Для запобігання деформації дорожнього покриття у вигляді колійності та просідань на автомобільних дорогах загального користування встановлено інформаційні панно: «Увага! Рух великовагового транспорту з 10:00 до 22:00 заборонено при температурі повітря понад 2 º», встановлено дорожні знаки «Рух транспортних засобів, маса яких перевищує 24 т, заборонено», «Рух транспортних засобів, навантаження на вісь яких перевищує 7 т, заборонено», «Час доби, протягом якої діє знак (10:00 – 22:00)», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Попри встановлені дорожні знаки та інформаційні панно на автомобільних дорогах загального користування деякі водії та перевізники великовагового транспорту і надалі порушують правила проїзду автодорогами при високих температурних показниках повітря. Упродовж місяця у Львівській області перевіряється близько 3000 транспортних засобів, при цьому виявлено 200 порушень. Служба автомобільних доріг у Львівській області вкотре звертається до водіїв та перевізників великовагового транспорту щодо виконання вимог Правил дорожнього руху в частині дотримання вагових параметрів», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу