На «Арені-Львів» відбудеться форум проти корупції на митниці

22:33 7 жовтня 2015 р.

17 жовтня у Львові, на стадіоні «Арена-Львів» відбудеться перший антикорупційний митний форум України. До участі запрошені громадські організації та окремі чиновники, зокрема і голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

Про це сьогодні, 7 жовтня, під час круглого столу на тему:«Корупція у Львові під час підготовки до Євро 2012 – факти та наслідки для міста», повідомив голова ГС «Центр запобігання та протидії корупції» Володимир Мартиненко.

- У нас будуть запитання до всіх постмайданівських керівників митниці, до  Віталія Науменка, Анатолія Макаренка, Костянтина Лікарчука. Вже дав згоду на приїзд Міхель Саакашвілі. Приїдуть великі фірми, яким вже є кісткою в горлі та корупція на митниці. Насірова ми запросили, але я дуже мало в те вірю, що він приїде. Бо сюди він приїде будучи головою фіскальною служби, а назад він поїде вже безробітним, - каже він.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

22:32 28 вересня 2020 р.

Отруєння гноївкою: жителі двох сіл Львівщини написали заяви в поліцію і прокуратуру на АПП «Гряда». Готують позов до суду

Хтось вирощує свиней і заробляє великі гроші, а хтось змушений жити у смороді і гнійних відходах. Жителям сіл Гряда і Ситихів увірвався терпець. Вони звернулися із заявами до поліції та прокуратури з вимогою покарати власників АПП «Гряда». Люди кажуть, що саме з цього підприємства трактори ночами вивозять свинячі фекалії, виливаючи їх на землю та в річку.

Рубрика: Ситуації

16:12 28 вересня 2020 р.

Іноземцям дозволено в'їжджати в Україну

З понеділка іноземним громадянам дозволено в'їзд в Україну. Норма в постанові Кабінету Міністрів України №641 про заборону в'їзду іноземців на територію України до 00:00 28 вересня припинила свою дію, - пояснив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу