На «Арені-Львів» відбудеться форум проти корупції на митниці

22:33 7 жовтня 2015 р.

17 жовтня у Львові, на стадіоні «Арена-Львів» відбудеться перший антикорупційний митний форум України. До участі запрошені громадські організації та окремі чиновники, зокрема і голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

Про це сьогодні, 7 жовтня, під час круглого столу на тему:«Корупція у Львові під час підготовки до Євро 2012 – факти та наслідки для міста», повідомив голова ГС «Центр запобігання та протидії корупції» Володимир Мартиненко.

- У нас будуть запитання до всіх постмайданівських керівників митниці, до  Віталія Науменка, Анатолія Макаренка, Костянтина Лікарчука. Вже дав згоду на приїзд Міхель Саакашвілі. Приїдуть великі фірми, яким вже є кісткою в горлі та корупція на митниці. Насірова ми запросили, але я дуже мало в те вірю, що він приїде. Бо сюди він приїде будучи головою фіскальною служби, а назад він поїде вже безробітним, - каже він.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

15:53 19 квітня 2021 р.

19 додаткових відеокамер фіксації порушень на дорогах Львівщини: де саме

Стартували роботи із влаштування комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху на автомобільних дорогах державного значення Львівської області. Фіксувати правопорушення на автошляхах області будуть камери у кількості 21 одиниці, з яких 3 камери вже працюють на дорозі М-06 Київ – Чоп у Солонці та Буську. Їх встановили наприкінці минулого року.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу