Ситуація з вивезенням сміття на 265 майданчиках у Львові є критичною, – ЛМР

19:20 3 липня 2017 р.

У міськраді визнали: «Є декілька адрес, де тверді побутові відходи не вивозили ще з Великодня».

У Львівській міськраді поінформували сьогодні, 3 липня: «Як повідомили голови районних адміністрацій, у Львові – досі велика кількість майданчиків, де ситуація щодо вивезення сміття є критичною. Таких майданчиків у житловому фонді станом наприкінці дня сьогодні – 265. Є такі майданчики, де сміття не вивозили більше місяця. За словами перевізників, ліміти, які вони отримали, є недостатніми».

«У Франківському районі досі перенакопиченими є майже 70 майданчиків житлового фонду, з них – 58, які обслуговує компанія «АВЕ», і 12, які обслуговує компанія «САТ». Критична ситуація – на 31 майданчику житлового фонду, де сміття не прибирали більше двох тижнів, є кілька адрес, де тверді побутові відходи не вивозили ще з Великодня. За словами перевізників, наразі ліміти, які їм надали у межах Львівської області, є недостатніми, аби забезпечити потребу у вивезенні усього накопиченого сміття», – конкретизували в міськраді.

Виконувач обов’язків голови Франківської районної адміністрації Орест Тимчишин розповів: «Власне, критична ситуація – у компанії «АВЕ», у них переповнені 58 майданчиків. Перевізник каже, що не має куди вивозити сміття. Усі критичні адреси знаємо, усе фіксуємо. Наприклад, на вулицях Володимира Великого, 39, Медведецького, 29, Терлецького, Городоцькій, 199, Глибокій, 5, Генерала Чупринки, 58, Рудницького, 76, Княгині Ольги, 34а та 16, Кастелівка, 20, Сахарова, 44, Природній, 6, Котляревського, 49, Метрологічній, 4, Залізняка, 32, Гіпсовій, Коновальця тощо»,. 

Як повідомив голова Личаківської районної адміністрації, у районі є два критично переповнені сміттєві майданчики. Вони розташовані на вулицях Медової Печери, 39 та39а, а перенакопичені протягом близько двох місяців

«Там справді жахлива ситуація. Це є майданчики біля гуртожитків університету. Там перенакопичення є вже близько двох місяців. То були майданчики компанії «АВЕ», але з нею розірвано угоду, і зараз починаємо працювати з компанією «ГрінЕра». Сподіваємся, що за кілька днів там все підчистять», – зазначив Іван Лозинський.

У Сихівському районі сміття не вивезли з 153 контейнерних майданчиків. Це 46% від загальної кількості твердих побутових відходів у цьому районі і 44% від усього невивезеного сміття у Львові. Відповідно, 2295 тонн сміття у Сихівському районі залишається на майданчиках.

«Критична ситуація на усіх контейнерних майданчиках. З них не вивозять сміття вже близько місяця. Кожного дня до нас дзвонять мешканці і питають коли їх очистять», – розповів в.о. голови Сихівської районної адміністрації Володимир Івасюк.

Найгірше справляється із вивезенням ТОВ «АВЕ-Львів». 138 неочищених майданчиків обслуговує цей перевізник.

У Залізничному районі переповнено відходами 20 майданчиків. На 15-ти з них ситуація критична – усі 15 майданчиків знаходяться на території, яку обслуговує ЛКП «Граніт». Найкритичніша ситуація на майданчиках на вулицях Північній, Квітки-Основ’яненка й Бортнянського, площі Князя Святослава й вулицях Олени Степанівни та Шевченка, 55.

Сьогодні вдень забрали 30 м³ відходів з майданчика на вулиці Вернигори. Це лише третя частина нагромаджених побутових відходів на майданчику на вулиці Вернигори. Про це повідомила голова Залізничної районної адміністрації Галина Гладяк.

«У Шевченківському районі на теперішній час переповнено 102 сміттєвих майданчики, критична ситуація у компанії АВЕ, у них переповнені 64 майданчики на вулицях Купчинського, Яблуневій, 2, Варшавській, 56, 62-64 та 66-68, Панча, 7, 9 та 13, Масарика, 2, Кошиця, 4 та 9, Липинського, 1, 3, 5 та 6, Торф'яній, 7, 13-15, 17 та 23, Вербовій, 2, Покутській, Підрічній, 3, Ремісничій, Лемківській, Горбковій, 16, Долинського, 2, Бальзака, 5 та 25, Хімічній, 22, Мазепи, 3а, 4, 8, 9б, 11, 11а, 13, 13а та 135, Шеремети, 1, Шполянській, 22, Лінкольна, 10, 23 та 39, Хвильового, 7, Топольній, 15 Замарстинівській, 132 та 270, Круглій -Замарстинівській, 178, Хвильового, 3, Тичини, 21-23, Заводській, 28а, Хвильового, 30, Дашкевича, 2, Корінній, 3, Тупчанського, Квітовій, 1 та 26, Мельничука, Зимовій, 34, проспекті Чорновола, 67б та 67в, Джерельній, Могильницького, 28, Паньківського, 6, Плужника, 5», – зазначила голова Шевченківської районної адміністрації Надія Банах,

Про це повідомили сьогодні, 3 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Станом сьогодні на ранок у місті було переповнено 28% майданчиків житлового фонду та 5% майданчиків бюджетних установ. На час проведення державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у місті загалом було накопичено 11 тисяч 900 тонн побутових відходів. Станом сьогодні на ранок – 6590 тонн твердих побутових відходів».

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу