МВС реалізовує програму «Український шериф», – Прем’єр

14:15 23 вересня 2015 р.


Фото: poleznoe.ru

Очільник уряду Арсеній Яценюк заявив у середу: «Міністерство внутрішніх справ розпочало вже другу програму по запровадженню роботи поліцейських не тільки у великих містах, але й в маленьких містечках і селах».

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у середу, 23 вересня, на виїзному засіданні Уряду в Полтаві:

«Міністерство внутрішніх справ розпочало вже другу програму по запровадженню роботи поліцейських не тільки у великих містах, але й в маленьких містечках і селах. Це програма «українського шерифа».

На місце дільничної міліції прийдуть нові поліцейські – не тільки в новій формі, на нових автомобілях, але в першу чергу з новим тренуванням, з новою філософією, новою політикою відношення до кожного громадянина. Ці так звані українські шерифи повинні знати кожну родину, кожну хату, кожну сім'ю на своїх дільницях в маленьких містечках, в селах, в районних центрах.

Поява нових українських поліцейських на вулицях маленьких міст і сіл дасть змогу допомогти  громадянам і «безпосередньо вирішувати проблеми в кожному містечку, місті і селі. Для цієї програми уряд додатково передбачив у бюджеті 140 мільйонів гривень.

Зараз міністр внутрішніх справ активно працює з нашими західними партнерами – нам допомагають Сполучені Штати Америки, Канада і країни-члени Європейського Союзу, щодо отримання фінансування для Національної поліції як на поточний, так і на наступний рік. Зараз розглядаються кандидатури на  посаду очільника Національної поліції, який має бути «людиною  з досвідом, реальною волею щодо формування нової поліції не за назвою, а за змістом».

Після початку набору до нової поліції Полтави сьогодні вранці за кілька годин анкети подали більше 800 осіб. Люди з вищою освітою, з певним життєвим досвідом, але всі молоді й цілеспрямовані, приходять до нової полтавської поліції, готові здавати тести, готові служити народу України.

Це ще одна з ключових реформ, яку буде бачити безпосередньо кожен полтавчанин, так, як ми бачимо це на вулицях міста Києва. На необхідності реформування системи правоохоронних органів в цілому.

Скорочуючи кількість працівників органів внутрішніх справ, ми підвищуємо якість працівників. Цільовий показник до кінця поточного року – 152 тисячі правоохоронців в системі нової української Національної поліції».

Це повідомили сьогодні, 23 вересня, на Урядовому порталі.

dailylviv.com

До теми

18:40 26 жовтня 2021 р.

У Львові закрили 11 магазинів та ресторанів через недотримання карантину. Назви і адреси

Моніторингові групи продовжують перевіряти заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок, прийнято рішення відзавтра призупинити роботу 11 закладів до усунення порушень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу