«Муніципальну дружину» Львова поділено на шість відділів (оновлено: відео)

15:50 29 грудня 2015 р.


Фото: tvoemisto.tv

У відділі швидкого реагування працює 21 колишній учасник АТО.

«Як розповів директор ЛКП «Муніципальна дружина» Юрій Діль, основною функцією ЛКП була і залишається охорона громадського порядку, і охорона комунального майна»,  – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«У наступному році ЛКП «Муніципальна дружина» працюватиме за шість напрямками. Відтак, у комунальному підприємстві буде створено шість відповідних відділів.

Відділ евакуації транспортних засобів уже працює, є основним, завдяки йому підприємство заробляє кошти. Юрій Діль пояснив: «Рішення про евакуацію приймаємо не ми, а викликаємо патрульних, які складають протокол, викликають евакуатор. Йдеться про надання послуг з переміщення транспортного засобу».

Відділ охорони об’єктів займатиметься охороною як комунальної, так і приватної власності, а також охороною масових заходів. Відділ протидії стихійній торгівлі. Зараз у цьому відділі працюють близько 50 осіб. 

Юрій Діль повідомив: «Цей відділ плануємо переформатувати, щоденно буде працювати 25-35 працівників, які матимуть з собою фотоапарати, адмінпротоколи. Але, у зв’язку з тим, що ми не можемо свідчити особу, ми будемо просити створювати комісії з представників адміністрацій, представників поліції. Цей відділ є досить важким».

Відділ контролю за об’єктами благоустрою. Юрій Діль розповів: «Сьогодні в нас є відділ охорони громадського порядку. Це є практично той відділ. Він займається охороною громадського порядку». 

А про відділ швидкого реагування директор ЛКП «Муніципальна дружина» зазначив: «Це відділ, який реагує на всі виклики від охорони об’єктів. У нас є спецзв’язок, на об’єктах є рації, ми слухаємо канали громадських активістів, маємо свій канал Центру безпеки міста. Відтак, група швидкого реагування за повідомленням будь-якого каналу виїжджає на подію. Але основне їхнє завдання – це виїзд на виклик з об'єкту. У цьому відділі працює 21 колишній учасник АТО».

Про відділ «Ситуативний центр» Юрій Діль повідомив: «Власне, цей відділ мав би розвиватися найбільше в наступні роки. Цього року буде реалізовано проект з облаштування в центрі міста 50 камер відеонагляду. Всі камери будуть об'єднані в одну мережу, щоб орган місцевого самоврядування, СБУ та поліція могли отримувати ту відеоінформацію, яка для них є потрібна. Для нас це, в першу чергу, комунальні питання. На сьогодні, в тестовому режимі ми бачимо тут дані з камер відеоспостереження, які встановив «Львівавтодор» вздовж другого трамвайного маршруту, та деяких в центрі міста, з деяких камер силових структур та з площі перед Оперним театром, де стоїть ялинка. Ситуативний центр – це попередження порушення. Проект щодо відеонагляду, Ситуативний центр скерований на те, щоб  місто і мешканці розуміли, що вони у безпеці».

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу