Москва заявила, що готова передати Україні тіла загиблих полонених під час падіння Іл-76

10:10 1 березня 2024 р.

Фото до новини

Уповноважений із прав людини РФ Тетяна Москалькова заявила, що Росія готова передати українській стороні тіла військовополонених, які загинули під час падіння Іл-76 у Бєлгородській області 24 січня.

Про це повідомило російське пропагандистське видання РИА Новости, The Moscow Times, представник ГУР Андрій Юсов у коментарі "УП", пише DailyLviv.com.

 "Для цього все необхідне з погляду процедури є.... Тіла можуть бути передані згідно з процедурами, які існують" - зазначила Москалькова.

 Вона додала, що перебуває в контакті з представниками України у справі про падіння літака і що "українська сторона цікавилася можливістю передачі тіл".

Читайте також: Росіяни вигадують, що на борту нібито збитого Іл-76 були українські полонені

Москалькова уточнила, що це питання вона обговорює з уповноваженим Верховної ради України Дмитром Лубінцем, якому до цього вона нібито "дала всі відповіді на запитання про інцидент".

"Щодо тіл − я одразу ж повідомила, що в нас є підтвердження і всі ДНК, які, за висновком експертизи, дають змогу зробити ідентифікацію особи", − заявила Москалькова.

Представник ГУР Андрій Юсов повідомив "УП", що Україна неодноразово зверталась до держави-агресора з приводу передачі тіл начебто загиблих на борту Іл-76 українських військовополонених.

"Робота в цьому напрямку триває. Як і розслідування щодо обставин того, що насправді відбулося з бортом Іл-76 і хто насправді там перебував. Контакт з цього приводу є. Коли можна буде говорити про результати, ми повідомимо", − заявив Юсов.

Нагадаємо, 24 січня російський військово-транспортний літак Іл-76 впав у Бєлгородській області Росії, за попередніми даними загинули 63 людини, які були на ньому.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів