Мобільна група прикордонників зі Львова проведе профілактичні заходи на Буковині

11:28 9 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в інтернет-мережі «Facebook»

Мобільні групи прикордонників з Києва, Львова й Хмельницького прибули на Буковину в рамках спільних профілактичних заходів «Січень 2018».

Про це повідомили сьогодні, 9 січня, в Західному регіональномі управлінні Держприкордонслужби України, де також розповіли: «Окрім Чернівецької та Івано-Франківської областей, таке посилення очікується і на Закарпатті. До Чернівецького прикордонного загону уже прибуло понад півсотні військовослужбовців, зокрема – чимала кількість фахівців-кінологів із добре натренованими розшуковими собаками. Решта резерву голови Держприкордонслужби прибуде до кінця цього тижня».

«Залучення резервів дасть змогу більш щільніше здійснювати охорону державного кордону, в тому числі і на віддалених місцях тривалого несення служби. Подібні заходи з посилення державного кордону, проведені у минулому році в рамках спільно операції «Кордон-2017», принесли свої позитивні результати», – поінформували також у регіональномі управлінні ДПСУ.

Виконувач обов’язків начальника Чернівецького прикордонного загону Сергій Рибаченко зазначив: «Залучення військовослужбовців мобільних підрозділів, курсантів Національної академії ДПСУ імені Богдана Хмельницького дали змогу не допустити переміщення значних партій тютюнових виробів та затримати чималу кількість порушників, в тому числі тих, які намагалися втягнути персонал у протиправну дісльність».

«У взаємодії із іншими правоохоронними органами за минулий рік на ділянці прикордонного загону припинено 234 спроби незаконного переміщення тютюнових виробів, виявлено понад один мільйон 36 тисяч пачок сигарет на суму понад 15 мільйонів гривень», – поінформували також на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини