Мобілізованих п’ятої черги звільнять у червні-липні, шостої – у серпні-вересні, – Генштаб

11:42 18 червня 2016 р.


Фото: АР

Начальник Генерального штабу Збройних Сил України Віктор Муженко пояснив: «Мали певну затримку демобілізації, що було пов’язано зі збільшенням інтенсивності обстрілів і загостренням загальної ситуації на сході України, а також – із необхідністю підготувати у навчальних центрах військовослужбовців, які уклали контракти, до виконання завдань за призначенням».

У Генеральному штабі Збройних Сил України завершила роботу науково-практична конференція «Уроки гібридної війни: воєнні аспекти». Завершальний день конференції на чолі з начальником Генерального штабу й Головнокомандувачем Збройних Сил України, генералом армії України Віктором Муженком, відбувся за участі командирів бригад Збройних Сил України.

Учасники конференції розглянули, зокрема, функціонування і застосування з’єднань, об’єднань видів (родів) Збройних Сил України у сучасних воєнних конфліктах. Також було визначено виклики, що постають у сферах боєздатності, підготовленості та навченості особового складу, розглянуто організацію виконання бойових завдань тощо.

Начальник Генерального штабу й Головнокомандувач Збройних Сил України, генерал армії України Віктор Муженко, поінформував присутніх щодо планів звільнення військовослужбовців п’ятої хвилі мобілізації:

«Генеральним штабом розроблено проект Указу Президента України щодо звільнення військовослужбовців п’ятої черги мобілізації в період червень – липень місяців, причому більшість особового складу буде звільнено в липні місяці. Плануємо до кінця липня завершити звільнення військовослужбовців п’ятої черги.

Мали певну затримку демобілізації, що було пов’язано зі збільшенням інтенсивності обстрілів і загостренням загальної ситуації на сході України, а також – із необхідністю підготувати у навчальних центрах військовослужбовців, які уклали контракти, до виконання завдань за призначенням. Відповідно, планується провести звільнення шостої черги мобілізованих військовослужбовців у період серпень-вересень місяць. Все залежатиме від обстановки, яка буде на час прийняття відповідних рішень»

За підсумками конференції він визначив низку завдань, зокрема, щодо організації підготовки військовослужбовців служби за контрактом та перспектив комплектування військових частин цією категорією військовослужбовців.

Про це повідомили сьогодні, 18 червня, на сторінці Генерального штабу Збройних Сил України в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

11:55 10 квітня 2021 р.

У Львові попрощалися із загиблим в зоні ООС Ігорем Байталою

Сьогодні, 10 квітня, у Львові попрощалися із загиблим у зоні проведення операції об’єднаних сил на Донбасі військовослужбовцем 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Ігорем Байталою.

Рубрика: Ситуації

12:44 9 квітня 2021 р.

Обмежити міжобласне сполучення: мер Києва закликав владу до загальнонаціонального локдауну

Мер Києва Віталій Кличко закликає центральну владу ввести загальнонаціональний локдаун. Також він виступає за обмеження міжобласного сполучення.

Рубрика: Ситуації

10:04 9 квітня 2021 р.

У річці Шкло знайшли потопельника

8 квітня в річці Шкло виявлено тіло мешканця м. Яворів 1942 року народження, без ознак насильницької смерті.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу