Місцеві бюджети на Львівщині отримають субвенції

11:35 3 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Місцевим бюджетам на Львівщині перерахували з державного бюджету 80,6 млн. гривень субвенції.

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що, відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України №1081-р «Про перерозподіл та розподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених міністерству соціальної політики на 2019 рік» від 15листопада 2019 року, Львівщині перераховано 80,6 млн. гривень субвенції з державного бюджету на проведення розрахунків з наданих населенню пільг та житлових  субсидій в оплаті за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги. Ці кошти в повному обсязі спрямовані районним та міським бюджетам (міст обласного значення) для подальшого перерахування одержувачам відповідних виплат.

Це дало можливість повністю погасити наявну заборгованість з пільг і субсидій станом на 1 листопада 2019 року, а також покращити розрахунки житлово-комунальних підприємств за спожиті енергоносії, податкові платежі та виплати заробітної плати. Зокрема, для проведення розрахунків з підприємствами газопостачання спрямовано 36 млн. гривень субвенції, на електропостачання – 16,1 млн. гривень, на теплопостачання – 6,4 млн. гривень, на водопостачання і водовідведення – 7,3 млн. гривень, а підприємствам, які надають послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій вивезення побутового сміття і рідких нечистот (ЛКП, ОСББ та  ЖБК) – 14,8 млн. гривень.

Як інформував «Щоденний Львів», уряд спрямував 1,4 мільярда гривень на лікарняні.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:48 10 грудня 2019 р.

У Львові перекриють вулицю Колумба

У зв’язку з ремонтними роботами, в середу, 11 грудня з 9.00 до ранку 13 грудня буде перекрито проїзд транспорту вулицею Колумба.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу