Місцеві бюджети на Львівщині отримають субвенцію

18:00 22 листопада 2018 р.

Львівщині перераховано 242,8 млн. гривень субвенції з державного бюджету на проведення розрахунків з наданих населенню пільг та житлових субсидій в оплаті за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги, що дасть можливість в повному обсязі погасити заборгованість місцевих бюджетів з цих виплат станом на 1 листопада 2018 року.

На погашення заборгованості з пільг та субсидій за спожиту електричну енергію буде спрямовано 9,8 млн. гривень, за природний газ – 135,8 млн. гривень, за теплову енергію – 12,4 млн. гривень, за отримані послуги з водопостачання і водовідведення – 4,4 млн. гривень. та квартирної плати – 8,8 млн. гривень.

Крім цього, за рахунок отриманих коштів буде проведена виплата монетизованих субсидій сім’ям, які мали економію за опалювальний сезон 2017-2018 років у еквіваленті 100 кубів газу та 150 кВт електроенергії, яка використовувалась на опалення.

Для цього місцевим бюджетам перераховується 71,5 млн. гривень для подальшого їх спрямування на персональні рахунки громадян, які включені у відповідні списки на виплату.

Про це повідомили в четвер, 22 листопада, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

19:48 16 червня 2021 р.

Василя Петрика повезли у СІЗО. Він вважає це замовленням (відео)

Галицький суд обрав запобіжний захід відомому львівському архітектору та пам’яткоохоронцю, начальнику управління охорони об’єктів культурної спадщини області Василю Петрику.

Рубрика: Ситуації

12:58 16 червня 2021 р.

Ідеї цікавих презентів брату на день народження

Для кожної людини день народження близьких людей - це важлива подія, особливо якщо свято у рідного брата. Саме в цей день варто відкласти всі справи на потім і разом з ним відсвяткувати його день народження і, звичайно ж, вручити дійсно цікавий подарунок. і якщо ви поки не придумали, що саме йому подарувати, то можливо серед нашого списку ви зумієте знайти відповідний знак уваги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу