Міський голова Львова звітував про «вирішення питання поводження з відходами»

16:20 12 липня 2018 р.

  • 0
  • 606


Фото: city-adm.lviv.ua

Андрій Садовий запевнив: «Мені приємно, що Львів має довіру».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер, 12 липня, що міський голова Львова Андрій Садовий звітував на сесії ЛМР про «вирішення питання поводження з відходами».

Зокрема, Андрій Садовий розповів: «Ми живемо в місті, де є багато проблем, і їх усіх треба вирішувати. Одна з таких – відсутність в Україні заводу з переробки відходів. Ми ж у Львові поставили амбітну ціль – збудувати такий завод. І тут відчувається велика підтримка іноземних колег: французького уряду, який профінансував роботу компанії «Egis», а також Європейського банку реконструкції та розвитку, який спрямувавкошти на будівництво. Мова йде про загалом 35 мільйонів євро, з яких 25 – кредит, та ще 10 – грантові кошти».

Андрій Садовий запевнив: «Мені приємно, що Львів має довіру . Насправді, багато міст хотіли б отримати фінансову допомогу, але їм не дають. Нам же – вірять і довіряють. Якби держава працювала з міжнародними фінансовими організаціями так само, як Львів, ми б мали зовсім іншу динаміку і щодо нових робочих місць, і щодо розвитку загалом»

Міський голова Львова також зазначив: «У червні цього року оголосили перший тендер на будівництво заводу. Прийом документів завершився 9 липня, у результаті якого місто отримало перелік компаній-потенційних підрядників. Це 12 лідерів галузі з усього світу».

Андрій Садовий доповнив:  «Далі буде другий етап, який проводитиме ЄБРР. Фахівці будуть змушені обрати лише одну компанію – найкращу за співвідношенням ціна-якість».

Про це повідомили в четвер, 12 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Мер Львова також наголосив на поширенні неправдивої інформації серед мешканців мікрорайону довкола очисних споруд, де мають намір будувати завод. Андрій Садовий підкреслив, що після візиту їх на подібний завод у Польщі та презентації його діяльності, місто отримало суттєву підтримку боку місцевого населення.

«Сміття – це політика. В Україні немає жодного заводу. Всі ці проблеми вирішуються елементарно, але має бути політична воля, а її сьогодні в державі нема», – додав міський голова.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:05 21 листопада 2018 р.

У «Львівелектротрансі» запропонували нові трамвайні маршрути

Представники «Львівелектротрансу» презентували на засіданні депутатської комісії інженерного господарства, транспорту, зв'язку та житлової політики можливу змінену схему руху на п’ятьох львівських трамвайних маршрутах.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 423