Міський голова Львова закликав чоловіків долучатися до його патрулювання

17:38 20 лютого 2014 р.


Фото: прес-служба ЛМР

Про це інформує сьогодні, 20 лютого, прес-служба ЛМР.

У її повідомленні мовиться також, що Андрій Садовий вкотре наголосив на потребі інформування про надзвичайні події у Львові потрібно на гарячу лінію міста, а всі охочі чоловіки можуть зголошуватись до патрулювання міста вночі. Дослівно ж иіський голова Львова заявив у четвер:

«Шановні львів’яни! Приниження людської гідності, вбивства людей в Києві, нехтування елементарними правами українців призвели найбільшого насильства щодо мирних людей в історії незалежності України та викликали закономірне обурення, в тому числі і львів’ян.

Унаслідок масштабного протесту в місті практично перестали повноцінно працювати всі силові структури. Сьогодні правопорядок та безпека міста лише в наших з вами руках. Відтак, задля підтримання порядку в місті, Львівська міська рада вчинила наступні дії. 

Перше. Створено штаб безпеки, який контролює діяльність добровільних патрулів муніципальної дружини та інших груп самозахисту львів’ян. До патрулювання можуть долучатися усі охочі дорослі чоловіки. Умови участі можна дізнатися за телефоном 297-59-11 або ж в приміщенні районних адміністрацій. 

Друге. Працює гаряча лінія міста. Для інформування про усі надзвичайні ситуації, події непередбачуваного чи небезпечного характеру. З мобільного – 297-59-11, зі стаціонарного – 15-80. 

Недопустимими є спроби мародерств та підпалів. Це є наше місто і ми не дозволимо його руйнувати та обкрадати. 

У місті активізувались кримінальні елементи, провокатори та звичайні хулігани. Батьки! Заберіть своїх малолітніх дітей з нічних вулиць. Я розумію їх емоції та гнів, але вони легко піддаються на провокації. 

Я також попередив усі торгівельні заклади про те, що найменші ознаки порушення заборони на торгівлю алкоголем після 22:00 а також продаж алкоголю неповнолітнім дітям приведуть до повної заборони алкоголю в місті. 

Львів’яни! Познімайте маски, нам нема від кого ховатись в рідному місті. Ми разом забезпечимо порядок та безпеку людей у Львові. Наша сила – в єдності та відповідальності. Слава Україні! Героям слава!», - міський голова Львова Андрій Садовий».

dailylviv.com

До теми

15:46 21 січня 2021 р.

Майже 500 будинків на Львівщині без газу

Через зсув ґрунту поблизу Трускавця, 482 будинки тимчасово залишилися без газопостачання. Подія сталася 20 січня близько 18:20 у селі Модричі.

Рубрика: Ситуації

12:40 21 січня 2021 р.

Монастирський комплекс на Львівщині обміняють на 4 дитячі будинки сімейного типу

У м. Рава-Руська за підтримки Європейського Союзу збудують низку дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та Центр діалогу українсько-польської культури. Про це розповіли у департаменті міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу