Міський голова Львова вкотре пообіцяв збудувати сміттєпереробний завод (відео)

15:15 11 липня 2016 р.

  • 0


Фото: galinfo.com.ua

Андрій Садовий запевнив сьогодні, 11 липня: «Коли ми мали останню сесію, ми поставили чіткий термін – через три роки ми разом повинні усі приїхати і перерізати стрічку нового заводу з глибинної переробки сміття.».

«Міський голова Львова Андрій Садовий говорив про ситуацію щодо пошуку нової земельної ділянки для будівництва сміттєпереробного заводу з прем’єр-міністром України. Також зараз завершуються роботи з коригування проекту рекультивації сміттєзвалища в Грибовичах. На сесії 14 липня планують спрямувати першу суму коштів. Відтак, рекультивацію можливо розпочати ще цього року», – повідомили сьогодні, 11 липня, в прес-службі ЛМР, де також традиційно розлого цитують сказане міським головою:

«Львів прибирається. Це дуже складно. Кожного дня є певне напруження, але для мене це принципова позиція. Зараз інститут закінчує роботу над коригуванням проекту по стабілізації полігону. Я би дуже хотів, щоб ми у найшвидші терміни приступили до стабілізації та рекультивації полігону. Першу суму коштів ми будемо виділяти на сесії 14 липня.

Друга велика робота – це з міністерством, бо потрібно, щоб вже було фіналізоване рішення у міністерстві щодо коштів на проектування і на будівництво нового заводу. Коли ми мали останню сесію, ми поставили чіткий термін – через три роки ми разом повинні усі приїхати і перерізати стрічку нового заводу з глибинної переробки сміття. Ми з радістю будемо підтримувати усіх охочих, хто має бажання також займатись сортуванням сміття, це було би дуже корисно – невеликі, якщо хтось хоче, сортувальні станції. Моє завдання в першу чергу – рекультивація. Завод буде збудований, це було чітко прописано у моїй програмі «Львів 2020». Ситуація на полігоні вносить свої корективи і ми будемо швидше це все робити.

Зараз ми вивозимо сміття у багато різних міст. Я не буду озвучувати куди, бо це робота перевізників, вони мають контракт з містом і вони відповідають за вивіз сміття. Якщо зараз щось озвучувати, знов виникатимуть проблеми. Є багато людей, які хотіли б створити проблеми для міста Львова. Вони спеціально вишукують, аби робити ескалацію.

Всі пропозиції, які ми отримували від обласної адміністрації щодо розміщення ділянки для нового полігону, мали негативний відгук від тих сільських і міських рад, на території яких планували такий полігон розміщувати. Я очікую, що обласна влада буде солідарна з містом, враховуючи, що цей полігон спільно використовувався. Подивіться, яка ситуація в Жовківському районі, в Городку, в інших населених пунктах. Ситуація критична. Сподіваюсь, ми отримаємо не просто лист з назвою, а пакет документів, щоб можна було завтра там почати роботи по будівництву нового полігону. Без підтримки держави, обласної влади, це зробити не можливо. Бо державна влада має у своєму підпорядкуванні всі дозвільні структури. Якщо вони проявлять активність, це можна буде зробити набагато швидше. Якщо це буде формальне листування, це результату не дасть.

В четвер на розмові з прем’єр-міністром України я це питання піднімав. Попросив його, щоб він особисто перейнявся тою проблемою – знайти можливість, бо потрібна виключно політична воля. Якщо буде підтримка для міста Львова, то все буде гаразд.

Будівництво будь-якого комплексу можливе за одної умови – згоди тої чи іншої громади. Я поки таких позитивних відгуків не маю.

Грибовичі ніколи не пропонували на своїй території будувати завод, у них завжди була тільки одна вимога – це рекультивація. Я їх прекрасно розумію. Тому для мене сьогодні це також один з пріоритетів – рекультивація існуючого полігону. Почнемо після того, коли проект буде завершений, коли буде проведена експертиза. Плануємо усе це зробити у літній період».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

12:45 26 травня 2020 р.

FlixBus у Польщі відновлює роботу: дві лінії курсуватимуть з Медики

FlixBus відновлює роботу у Польщі на окремих маршрутах вже з 28 травня. Зокрема, з Медики прямими рейсами можна буде доїхати до Перемишля, Жешува, Кракова, Катовіце, Вроцлава, Берліна, Гамбурга чи Амстердама та інших міст.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

На Львівщині - ще 4 смерті інфікованих коронавірусом

На Львівщині - рекордна кількість позитивних ПЛР-тестів

Страдецькій горі зашкодить дорога Медведчука-Козака

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу