Міський голова Львова вкотре пообіцяв квартири учасникам АТО (відео)

12:38 4 лютого 2016 р.


Фото: vgolos.com.ua

Андрій Садовий запевнив у четвер: «В першу чергу, квартири отримають ті сім’ї, які втратили годувальників».

«Сьогодні на сесії Львівської міської ради порушили питання будівництва житла для учасників АТО», – повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Міський голова Львова Андрій Садовий нагадав, що цього року за кошти місцевого бюджету буде збудований перший будинок для учасників бойових дій, і сім’ї отримають 53 квартири. Він також розаовів:

«У січні у сесійному залі виконавчого комітету я вручив 18 ордерів на квартири тим сім’ям, які зазнали втрати, і тим бійцям, які залишилися живими і перебувають у важкому стані. Ще один ордер я вручив нашому герою у військовому госпіталі. Тобто, перший крок – 19 ордерів вручено. Це квартири, які куплені за міські і державні кошти. 

Другий крок – цього року буде збудований перший будинок за кошти, які виділяються з місцевого бюджету. Це 53 квартири. В першу чергу, квартири отримають ті сім’ї, які втратили годувальників. Жодна інша квартира не має бути виділена, поки сім’я, яка втратила годувальника, яка має проблеми з житлом, не буде ним забезпечена.

Друга черга – це сім’ї, де годувальники зазнали втрат на війні, важких поранень, і не можуть працювати. Третя черга – це хлопець-сирота, який не має ні тата, ні мами, який виховувався в дитячому будинку, пішов на війну. Він має отримати помешкання.

Потім йдемо мірою наших можливостей. Ми маємо мільйони проблем у Львові: маємо сиріт, учасників бойових дій інших періодів, чорнобильців. Ми повинні об’єктивно працювати і думати про громаду.

Я повністю підтримую, щоб ми включили учасників бойових дій, членів їхніх родин в комісію, яка займається питанням розподілу житла. В цю комісію у нас входять: священики, представники будинку дитини, сім’ї багатодітних. Тому я запрошую в цю комісію, спільно з депутатами, які традиційно входили, взяти учасників бойових дій.

Має бути нормальний паритетний процес, максимальна відкритість, максимальна публічність. Ні один метр квадратний міського житла не має пройти поза цією комісією. Так було до сьогоднішнього дня, так буде сьогодні, і так буде завтра. Тому я прошу про максимальну відкритість і об’єктивність.

Ми завжди відкриті до дискусії і так будемо працювати. Серед наших депутатів є хлопці, які воювали, є члени сімей, які втратили годувальника. Ніхто з них квартири не отримав. 

Я розумію, вони мали право отримати першими. Вони сказали, що нехай інші отримають. Тому я дякую вам, що ви прийшли, ми розуміємо ваш біль, ми солідарні з вашим горем. Ми будемо робити все можливе і неможливе, щоб вам допомогти. Але мусимо це робити разом»ю

Андрій Садовий також дав доручення, щоб завтра на засіданні виконавчого комітету внесли зміни до рішення громадської комісії з житлових питань при виконкомі і включили туди учасників АТО». 

Як інформував «ЩЛ», у Львові пікетують міську раду учасники АТО.

dailylviv.com

До теми

20:33 16 жовтня 2021 р.

Не заплатив за роботу: мешканка Львівщини написала скаргу в Польську інспекцію праці на дії підприємця

Мама двох малолітніх дітей, якій за хатню роботу в Польщі обіцяли заплатити 1000 євро, змушена була працювала в Німеччині по 12 годин на добу безоплатно.

Рубрика: Ситуації

10:08 16 жовтня 2021 р.

Біля ресторану Відень один автомобіль збив пішохода, інший на нього наїхав

15 жовтня в селі Зимна Вода, неподалік ресторану «Відень», автомобіля марки «Dacia Logan» здійснив наїзд на невстановленого чоловіка, який перебігав дорогу поза межами пішохідного переходу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу